Kolejna propozycja dla klientów mBanku - lokata „Silny kurs IV”
Copy

Kopiuj tekst

Kolejna propozycja dla klientów mBanku - lokata „Silny kurs IV”

Do 7 marca br. w mBanku trwa subskrypcja lokaty strukturyzowanej „Silny kurs IV”. Inwestycja bazuje na kursie USD/PLN i daje możliwość zysku nawet do 4 proc. w skali roku przy jednoczesnej pełnej ochronie zainwestowanego kapitału.


„Silny kurs IV” to produkt skierowany do osób poszukujących wyższych zysków niż na tradycyjnych depozytach. Dzienne obserwacje gwarantują bezpieczeństwo i dają możliwość wyższych profitów. Aktywem bazowym inwestycji jest średni kurs dolara amerykańskiego wyrażony w złotych, publikowany w każdym dniu roboczym przez NBP. Pierwszym dniem obserwacji kursu będzie 8 marca 2016 r., a ostatnim 6 marca 2017 r.

Atrakcyjność lokaty zapewnia 18 groszowy przedział wahań, brany pod uwagę podczas obserwacji, co zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia wysokiego oprocentowania. Obserwacje sprawiają ponadto, że jeśli warunek naliczania odsetek jest spełniony danego dnia, naliczana jest część oprocentowania, która nie zniknie do końca trwania inwestycji.

„Silny kurs IV” to oferta bezpieczna i konkurencyjna względem innych dostępnych na rynku produktów inwestycyjnych. Po raz kolejny proponujemy naszym klientom lokatę bazująca na dziennych obserwacjach – to najlepsze potwierdzenie trafności tego typu oferty i jej dopasowania do oczekiwań inwestorów  - mówi Kajetan Kędzior z Wydziału Produktów Inwestycyjnych mBanku.

Minimalna kwota rocznej lokaty wynosi 1000 zł. Jedna osoba może kupić dowolną liczbę lokat – subskrypcja i zarządzanie lokatą są bezpłatne. Pobierana jest jedynie opłata manipulacyjna za zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia, której wysokość zależy od daty złożenia dyspozycji. Inwestycja objęta jest także pełną gwarancją kapitału, czyli zapewnia całkowity zwrot zainwestowanych środków w dniu jej zakończenia – 8 marca 2017 roku.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy posiadać konto w mBanku i po zalogowaniu do systemu transakcyjnego w zakładce „Inwestycje” wybrać „Produkty strukturyzowane” i  otworzyć lokatę strukturyzowaną.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.