Nowości w aplikacjach mobilnych mBanku i Orange Finanse
Copy

Kopiuj tekst

Nowości w aplikacjach mobilnych mBanku i Orange Finanse

mBank jako pierwszy w Polsce wprowadza szybkie połączenie z centrum telefonicznym wprost z aplikacji mobilnej. Dzięki temu kontakt z konsultantem trwa krócej, a obsługa w ramach bankowości telefonicznej przebiega sprawniej, bo klient jest automatycznie identyfikowany. Usługa została udostępniona klientom mBanku i Orange Finanse. Dodatkowo, w aplikacji mBanku pojawił się produkt dostępny tylko mobilnie – lokata z promocyjnym oprocentowaniem 2,5 proc.

Nawiązanie połączenia z konsultantem mLinii mBanku lub infolinii Orange Finanse bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej jest niezwykle proste. Do aplikacji wystarczy się po prostu zalogować PIN-em i wybrać ikonę zielonej słuchawki. Rozmowa będzie realizowana jak standardowe połączenie GSM, z pominięciem serwisu automatycznego, w którym standardowo wybiera się temat rozmowy i podaje dane identyfikacyjne.

Dla klienta oznacza to szybszy i łatwiejszy dostęp do konsultanta telefonicznego, bez konieczności podawania danych logowania (nie trzeba pamiętać telekodu). Automatyczne logowanie gwarantuje również, że pracownik banku będzie mógł przystąpić do obsługi dyspozycji natychmiast po rozpoczęciu połączenia.

- Nowy sposób kontaktu z mLinią stworzyliśmy, chcąc uprościć ten sposób komunikacji z bankiem. Liczymy, że nowe rozwiązanie nie tylko spodoba się naszym klientom, ale przede wszystkim podniesie jakość obsługi klientów na mLinii - tłumaczy Łukasz Wiktor, dyrektor biura obsługi klientów

Atrakcyjne lokaty dla mobilnych w mBanku 

W zaktualizowanej aplikacji mobilnej mBanku pojawiła się przebudowana sekcja lokat. W odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, bank przebudował proces zakładania depozytu, dzięki czemu już przed jego otwarciem klient pozna oprocentowanie i prognozowany zysk.

W aplikacji mBanku pojawiła się również możliwość założenia specjalnej lokaty, dostępnej wyłącznie w tej formie. Na klientów mobilnych czeka promocyjna oferta 3-miesięcznego depozytu z oprocentowaniem w wysokości 2,5 proc. (dostępna od 1 lutego br.).

Dodatkowo, dzięki zmianom bank będzie prezentować propozycje specjalne z sekcji „Oferty Specjalne” (specjalne oferty depozytowe indywidualnie proponowane klientom), a także popularną lokatę 3-dniową.

Nowe wersje aplikacji bankowych dają też dostęp do wygodnej zmiany limitów na kartach płatniczych.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu mBank opublikował też nową wersję aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS, która poprawiła wydajność, stabilność i szybkość jej działania.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.