Sprostowanie do artykułu "Klienci mBanku trafią do Niemiec"
Copy

Kopiuj tekst

Sprostowanie do artykułu "Klienci mBanku trafią do Niemiec"

Warszawa, 4 października 2016 r.
Szanowny Pan
Tomasz Sakiewicz
Redaktor naczelny
„Gazeta Polska Codziennie”
Ul. Filtrowa 63/43
02-056 Warszawa

Szanowny Panie,
w związku z publikacją w „Gazecie Polskiej Codziennie” w dniu 4 października br. artykułu pt. „Klienci mBanku trafią do Niemiec”, proszę o publikację w trybie przewidzianym przez ustawę – Prawo prasowe, art. 31 pkt 1, poniższego sprostowania:
Nie jest prawdą, że nowa strategia Commerzbanku będzie miała konsekwencje dla mBanku w postaci połączenia go ze strategicznym akcjonariuszem. mBank nie będzie oddziałem Commerzbanku. Pozostanie polską spółką akcyjną z siedzibą w Warszawie, notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Proszę o publikację sprostowania w wydaniu drukowanym „Gazety Polskiej Codziennie” oraz na gpcodziennie.pl
Z poważaniem,
Krzysztof Olszewski
Rzecznik prasowy mBanku
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.