mBank zaprasza na targi CSR
Copy

Kopiuj tekst

mBank zaprasza na targi CSR

17 listopada br. w galerii stadionu PGE Narodowego w Warszawie rozpoczną się 6. Targi CSR poświęcone edukacyjnym działaniom biznesu. W tym roku również z udziałem mBanku. Bank zaprezentuje m.in. mFundację, wspierającą edukację matematyczną, a także społeczną kampanię "Nie robisz tego w realu? Nie rób tego w sieci!" przypominającą o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu. 


Targi CSR to największa tego typu impreza w Polsce, organizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Impreza jest całkowicie bezpłatna,  a wstęp wolny dla każdego zainteresowanego. Tematem przewodnim jest edukacyjna działalność biznesu, a targi mają zaprezentować firmy najaktywniej działające na tym polu (więcej o wydarzeniu: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr).
W tegorocznej edycji do grona wystawców dołączył mBank. Na stoisku nr 17 uczestnicy będą mogli poznać działania banku. Wśród nich główne inicjatywy mFundacji, od 2013 r. wspierającej szkoły i organizacje pozarządowe w efektywnym uczeniu matematyki oraz pierwszą społeczną kampanię banku przypominającą o bezpiecznych zasadach korzystania z internetu. 
Z programów mFundacji korzystają szkoły, organizacje pozarządowe czy uczelnie wyższe z całej Polski. Tylko w 2014 i 2015 r. na działania związane z edukacją matematyczna Fundacja przeznaczyła blisko 4 mln zł, dofinansowując 182 projekty edukacyjne docierające do ok. 135 tys. uczniów. 
Podczas targów bank przedstawi także unikalny kierunek studiów wyższych realizowanych na Uniwersytecie Łódzkim we współpracy z firmą Accenture: Bankowość i finanse cyfrowe. Studenci tego kierunku mają okazję do korzystania z doświadczeń praktyków bankowych, dzielących się wiedzą z zakresu nowoczesnej bankowości. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.