Private Banking mBanku doceniony w Polsce i za granicą
Copy

Kopiuj tekst

Private Banking mBanku doceniony w Polsce i za granicą

Bankowość prywatna mBanku w tym roku po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką pozycję na rynku usług dla najzamożniejszych. Otrzymała najwyższą ocenę w ratingu magazynu Forbes i tytuł najlepszego private bankingu w Polsce przyznany przez brytyjski magazyn Euromoney.


W tym roku już po raz ósmy Private Banking mBanku zdobył tytuł Best private banking services overall in Poland w rankingu prestiżowego brytyjskiego magazynu Euromoney. Oprócz nagrody głównej, bank został również doceniony w sześciu dodatkowych podkategoriach konkursowych, m.in. za najlepsze specjalistyczne usługi dla najzamożniejszych klientów, zarządzanie aktywami czy sukcesję międzypokoleniową.

Publikowany od 13 lat ranking Euromoney Magazine powstaje w oparciu o analizy ekspertów z branży i oceny przedstawicieli międzynarodowych instytucji finansowych.

mBank został wyróżniony także przez polską edycję miesięcznika Forbes. W corocznym ratingu usług dla najbogatszych otrzymał najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę. W zestawieniu pod uwagę brane były takie elementy jak elastyczność oferty, odpowiedź na trendy rynkowe, podejście do klienta i dostęp do rozwiązań inwestycyjnych. Jak podkreślają autorzy rankingu, mBank jako jeden z prekursorów private bankingu w Polsce, wciąż podąża za trendami, stawiając w tym roku na stworzenie mobilnego serwisu dla klientów bankowości prywatnej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.