Wiceprezes mBanku Jarosław Mastalerz laureatem nagrody im. Prof. Remigiusza Kaszubskiego
Copy

Kopiuj tekst

Wiceprezes mBanku Jarosław Mastalerz laureatem nagrody im. Prof. Remigiusza Kaszubskiego

Związek Banków Polskich już po raz czwarty przyznał nagrody dla przedstawicieli branży, których działalność zdecydowanie się wyróżnia. W tym roku statuetka trafiła do Jarosława Mastalerza, wiceprezesa mBanku ds. operacji i informatyki, docenionego za kreatywny rozwój projektów.


Nagrody im. Prof. Remigiusza Kaszubskiego od czterech lat są jednym z elementów Forum Bankowego czyli spotkania przedstawicieli branży pod patronatem Związku Banków Polskich. Stanowią uhonorowanie działań na rzecz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej i nowych technologii.

Jarosław Mastalerz, który w mBanku inicjował i nadzorował wiele nowatorskich przedsięwzięć, został uznany za wzór w obszarze kreatywnego rozwoju projektów. Kapituła doceniła prezesa za wizjonerstwo w polskiej bankowości internetowej oraz stworzenie unikalnego w skali Europy i świata finansów interface bankowości detalicznej.

To także pod okiem Jarosława Mastalerza w mBanku przeprowadzana jest zmiana dotychczasowego modelu działania placówek akwizycyjnych. Jej efektem jest stworzenie oddziału banku, który nie tylko unikalnie wykorzystuje nowoczesne technologie, ale także odpowiada rytmowi życia klienta. Sam projekt ma już na koncie kilka wyróżnień, m.in prestiżową nagrodę Best of Show FinovateEurope 2015 w Londynie.

Tegoroczna nagroda im. Prof. Remigiusza Kaszubskiego jest już drugą, która trafiła do przedstawicieli mBanku. W ubiegłym roku kapituła konkursu wyróżniła prezesa Cezarego Stypułkowskiego za inicjatywy na rzecz upowszechniania nowoczesnej bankowości.