mBank uruchamia nową stronę informacyjną

mBank uruchamia nową stronę informacyjną

Od 29 listopada klienci mBanku będą mogli korzystać z nowego portalu informacyjnego. Zmieni się nie tylko wygląd strony - układ treści i grafika, ale także jej funkcjonalność. Bank postawił na technologię Responsive Web Design, dzięki której informacje będą wyświetlać się w ten sam sposób bez względu na to, czy klient korzysta z telefonu, tabletu czy komputera.

Nowy serwis informacyjny mBanku został zaprojektowany w technologii Responsive Web Design (RWD). Technologia ta pozwala na automatyczne dostosowanie widoku strony do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Co w praktyce sprawia, że nie jest już konieczne powiększania niewidocznych fragmentów tekstu czy przesuwanie ekranu, by zobaczyć pełną zawartość serwisu np. na smartfonie.

- Klienci od stron oczekują przede wszystkim szybkiego znalezienia interesujących ich treści. I to bez względu na to na jakim urządzeniu otwierają stronę, i czy robią to w domu na komputerze czy może mobilnie. Projektując nowy serwis informacyjny mBanku zapewniliśmy im to, koncentrując się przede wszystkim na wygodzie użytkowników. Stąd nowy układ treści i szybka wyszukiwarka - mów Adam Szajder z Departament Kanałów Elektronicznych mBanku.

Na stronie znajdzie się nowa wyszukiwarka, działająca podobnie jak jej popularne internetowe odpowiedniki. Wpisując poszukiwaną frazę, podpowie jej dalszą część. Znalezione informacje zostaną uszeregowane, zaczynając od treści najbardziej aktualnych. Dodatkowo, wpisując np. hasło „kredyt gotówkowy” w oknie podpowiedzi wyświetlą się nie tylko szczegóły dotyczące oferty, ale również link pozwalający od razu złożyć wniosek o kredyt.

Zmiany będą zauważalne także w sposobie wyszukiwania placówek, bankomatów i wpłatomatów. Oprócz wpisania lokalizacji placówki, możliwe będzie „filtrowanie” po zakresie jej pracy, czyli wybór sprawy, którą klient chce załatwić w oddziale.  

Bank zadbał również o nowy układ i czytelną formę prezentacji informacji na stronie. Kategorie główne menu, np. „konta” zostały podzielone na podkategorie: „konta osobiste”, „walutowe” i „oszczędnościowe”. A dla inwestorów indywidualnych przygotowany został nowy serwis ekonomiczny. Klienci w jednym miejscu znajdą tam wszystkie interesujące ich informacje, takie jak notowania czy porównywarkę zysków z funduszy w czytelnej formie wykresów. Najciekawsze fundusze można zapisać w zakładce „ulubione".

Więcej informacji o nowy serwisie znaleźć można na stronie banku.
Załączniki
strona_glowna_serwisu_z_oferta_firmowa.png

grafika | 923 KB

PobierzPobierz
sekcja_pomoc.png

grafika | 639 KB

PobierzPobierz
strona_glowna_z_oferta_firmowa_na_smartfonie.png

grafika | 200 KB

PobierzPobierz
wyszukiwarka_placowek_i_bankomatow.png

grafika | 632 KB

PobierzPobierz
sekcja_kontakt.png

grafika | 397 KB

PobierzPobierz
produkty_na_smartfonie.png

grafika | 286 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.