mBank: loteria z depozytem nawet na 10 proc.
Copy

Kopiuj tekst

mBank: loteria z depozytem nawet na 10 proc.

mBank przedstawia pierwszą na polskim rynku loterię depozytową, w której nagrodą jest nawet 10 proc. na lokacie. Każdy, kto założy w banku lokatę na cztery miesiące, weźmie udział w losowaniu nagród: podwyższenia oprocentowania do 10 proc. lub 5 proc.

Loteria depozytowa „Ale procent” skierowana jest do osób, które do 4 października założą w mBanku lokatę 4-miesięczną o nominalnym oprocentowaniu w wysokości 2 proc. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł, maksymalnie można na niej ulokować 50 tys. zł.

Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w promocji, w grudniu bank wylosuje 10 klientów, którym zwiększy oprocentowanie lokaty do 10 proc. oraz 400 osób, które otrzymają nagrodę w postaci podwyższenia oprocentowania do poziomu 5 proc. (bank dokona wstecznego przeliczania odsetek tak, jakby promocyjne oprocentowanie obowiązywało od momentu założenia lokaty, a nie od chwili losowania).

Aby wziąć udział w promocji, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności - sam numer wniosku o założenie lokaty stanowi los. Dodatkowo, każdy może założyć dowolną liczbę depozytów, zwiększając tym samym szansę na wygraną. Jedna osoba może wylosować nagrodę zarówno I, jak i II stopnia (dla swoich lokat otrzymując odpowiednio 10 proc. i 5 proc.).

- Tego typu forma promocji pojawia się w mBanku po raz pierwszy. Nasi klienci brali wcześniej udział w licznych loteriach, jednak nigdy wcześniej nagroda nie była tak niestandardowa. Wyróżnia się ona również na tle rynku - mówi Daniel Wrzesiński, odpowiedzialny za produkty oszczędnościowe w mBanku.

Promocyjną lokatę można założyć samodzielnie w serwisie transakcyjnym, za pośrednictwem mLinii (800 300 800) lub w placówce banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.