Na wakacje powraca mobilne eKonto z moneybackiem
Copy

Kopiuj tekst

Na wakacje powraca mobilne eKonto z moneybackiem

mBank po raz kolejny uruchomił popularną promocję rachunków eKonto mobilne i eKonto mobilne plus, w ramach której można otrzymać nawet 300 zł zwrotu m.in. za zakupy zrealizowane kartą mBanku. Promocja skierowana jest do nowych klientów i potrwa przez całe wakacje.

W ramach promocji klient otrzyma pierwszą część zwrotu w wysokości 10 zł za pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku. Przez 5 kolejnych miesięcy mBank naliczy 2 proc. zwrotu od każdej transakcji dokonanej kartą płatniczą. Dzięki temu można zyskać do 50 zł miesięcznie, łącznie nawet 250 zł. Do limitu wliczane są wszystkie płatności zrealizowane kartami debetowymi i kredytowymi z logo mBanku, w tym także transakcje dokonane za pomocą telefonu, naklejki oraz usługi BLIK. Dodatkowo, klienci którzy spełnią wszystkie warunki promocji w okresie jej trwania na koniec otrzymają 40 zł premii za aktywność.

Aby otrzymać moneyback, należy zapewnić co miesiąc wpływy na rachunek w wysokości min. 1 tys. zł, dokonywać transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą na minimalną kwotę 250 zł oraz przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

- W ramach wakacyjnej oferty chcemy promować bankowość mobilną i pokazać klientom, że jest ona doskonałym narzędziem do zarządzania osobistymi finansami. Dodatkowo, promocją objęliśmy dwa rachunki osobiste najbardziej lubiane przez klientów. W ciągu ostatniego półrocza ponad połowa klientów wybrała właśnie eKonto w wariancie mobilnym – tłumaczy Malwina Ror-Bobczyńska, odpowiedzialna za skonstruowanie oferty.  

Objęte promocją eKonto mobilne oraz eKonto mobilne plus to rachunki prowadzone całkowicie bezpłatnie. Przy minimalnej aktywności klienta, także karta debetowa wydawana do konta może być darmowa. Wystarczy, że klient zapłaci nią rachunki na kwotę min. 200 zł miesięcznie. Na takich samych warunkach oferowana jest  karta do eKonta mobilnego plus – drugiego promowanego przez bank rachunku. Jeśli klient regularnie go zasila, konto prowadzone jest bezpłatnie, a dodatkowo zyskuje możliwość dokonywania wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie za 0 zł oraz bezpłatne operacje realizowane w oddziale, takie jak dokonanie przelewu, czy wpłatę i wypłatę gotówki. Do zwolnienia z 5 zł opłaty za rachunek wystarczy tysiąc złotych wpływu, czyli dokładnie tyle, ile jednocześnie kwalifikuje klienta do skorzystania z promocyjnego zwrotu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.