Prezes mBanku Wizjonerem rynku bankowego

Prezes mBanku Wizjonerem rynku bankowego

Podczas tegorocznej gali zorganizowanej w ramach Horyzontów Bankowości, ogłoszono wyniki rankingu 50 największych banków w Polsce Miesięcznika BANK. Dodatkowo kapituła konkurs wręczyła nagrody specjalne, przyznając prezesowi mBanku Cezaremu Stypułkowskiemu tytuł Wizjoner rynku bankowego.

Horyzonty Bankowości to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora bankowego, instytucji regulacyjno-nadzorczych, firm okołobankowych, dziennikarzy finansowych i środowiska akademickiego. Jest okazją nie tylko do rozmów o kondycji sektora bankowego, ale także do nagrodzenia osób i instytucji, które wyróżniają się na tle konkurencji.

Podczas gali będącej podsumowaniem konferencji przyznano m.in. nagrody dla najlepszych dziennikarzy ekonomicznych - nagrody dziennikarskie im. Mariana Krzaka, największych banków wg rankingu 50 największych banków w Polsce zorganizowanego przez Miesięcznik Finansowy BANK oraz nagrody indywidualne: dla innowatora oraz dla wizjonera rynku bankowego. Ostatnia z tych statuetek trafiła na ręce prezesa mBanku Cezarego Stypułkowskiego.

Prezesa mBanku doceniono za wkład w rozwój nowoczesnej bankowości, z której klienci mogą korzystać w dowolnym, wybranym przez nich miejscu - zarówno online, mobile, jak i w placówce. mBank zmiany zaczął od radykalnej przebudowy serwisu bankowości elektronicznej, a na początku ubiegłego roku oddal w ręce klientów nową aplikację mobilną. W ubiegłym roku rozpoczął też projekt przebudowy dotychczasowej sieci sprzedaży, dzięki któremu nowe oddziały, wykorzystując rozwiązania technologiczne, mogą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnych klientów.

Więcej informacji o Horyzontach Bankowości znaleźć można na stronie www.aleBank.pl/HB.
Załączniki
ranking_miesiecznika_bank_laureaci.jpg

grafika | 2,88 MB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.