#mądreMyki mBanku i 50 zł zwrotu za zakupy
Copy

Kopiuj tekst

#mądreMyki mBanku i 50 zł zwrotu za zakupy

W nowej odsłonie reklamowej mBanku królują sprytne rozwiązania, dzięki którym codzienne czynności stają się prostsze i mniej czasochłonne. Właśnie z nich korzystają posiadacze eKonta mobilnego, którzy płacąc kartą lub telefonem mogą zaoszczędzić nawet 50 zł miesięcznie.

W najnowszej odsłonie reklamowej, mBank zachęca do szukania niekonwencjonalnych rozwiązań – czyli „mądrych myków” – w każdej sytuacji. W serii spotów, bank nie tylko pokazuje, jak omijać korki, ochronić swój smartfon na plaży czy… oddzielić żółtko od białka, ale przede wszystkim jak zyskać, płacąc za zakupy kartą mBanku lub mobilnie. Bank nowym klientom proponuje moneyback, czyli zwrot części wydanych bezgotówkowo – przy użyciu karty lub smartfona – pieniędzy (2 proc. wartości wykonanych  transakcji, nawet do 50 zł miesięcznie przez pół roku)

– Pokazujemy nie tylko mądre rozwiązania, ale przede wszystkim promujemy wygodne płatności bezgotówkowe. Ułatwiają one realizację codziennych czynności, jak i nietypowych pomysłów. Chcemy podkreślić, że dziś karta to nie tylko standardowy plastik i autoryzacja transakcji kodem PIN. To również płatności zbliżeniowe, kartą – naklejką czy telefonem. A dla nowych klientów mBanku także moneyback – mówi Anna Samek z marketingu mBanku.

Działania promocyjne zostały zaplanowane na najbliższe tygodnie. Obecne będą m.in. w wiodących stacjach telewizyjnych, głównych serwisach internetowych, kinach oraz na bilbordach we wszystkich największych miastach Polski.

Nowa kampania mBanku znajdzie się także w mediach społecznościowych. Dla internautów przygotowano specjalny konkurs, w którym będą mogli powalczyć o nagrody, przedstawiając własne #mądreMyki. Konkurs wspierany jest przez cykl mBankowych sprytnych porad prezentowanych w kanale banku na YouTube’ie (LINK: www.mBank.tv).

Kampania powstała we współpracy z agencją Grey, domem mediowym Mindshare i domem produkcyjnym Flota Filmowa.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.