mBank: zarabiaj z mobilnymi rachunkami
Copy

Kopiuj tekst

mBank: zarabiaj z mobilnymi rachunkami

Do 30 czerwca klienci, którzy otworzą rachunek eKonto mobilne i eKonto mobilne plus będą mogli skorzystać z promocji, w ramach której od każdej transakcji dokonanej kartą płatniczą, mBank naliczy im 2 proc. zwrotu. Dzięki temu można zyskać do 50 zł miesięcznie.

Osoby, które do 30 czerwca otworzą jeden z mobilnych rachunków oferowanych w mBanku – eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus - mogą zyskać nawet 300 zł zwrotu za płatności kartą wydaną przez bank. Do limitu wliczane są wszystkie płatności zrealizowane kartami debetowymi i kredytowymi z logo mBanku, w tym także transakcje dokonane za pomocą telefonu, naklejki oraz usługi BLIK.

Zwrot naliczany jest co miesiąc przez pół roku od uruchomienia rachunku. Okres ten liczony jest po drugim miesiącu korzystania z konta, czyli jeśli rachunek zostanie otwarty w kwietniu, a klient spełni warunki w maju, pierwszy zwrot na rachunek klienta trafi w czerwcu. Miesięcznie może on wynieść 50 zł. Aby otrzymać zwrot klient powinien przelać na rachunek kwotę min. 1 tys. zł miesięcznie i zapłacić dowolną kartą mBanku za zakupy o łącznej kwocie 250 zł.

eKonto mobilne, objęte promocją, to rachunek prowadzony całkowicie bezpłatnie. Przy minimalnej aktywności klienta, także karta debetowa wydawana do konta może być darmowa. Wystarczy, że klient zapłaci nią rachunki na kwotę min. 200 zł miesięcznie. Na takich samych warunkach oferowana jest  karta do eKonta mobilnego plus – drugiego promowanego przez bank rachunku. Jeśli klient regularnie go zasila, konto prowadzone jest bezpłatnie, a dodatkowo klient zyskuje możliwość dokonywania wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie za 0 zł. Do zwolnienia z 5 zł opłaty za rachunek wystarczy tysiąc złotych wpływu, czyli dokładnie tyle ile jednocześnie kwalifikuje klienta do skorzystania z promocyjnego zwrotu.

- Udział w promocji w naturalny sposób pozwala więc uniknąć opłat związanych z kontem i dodatkowo umożliwia klientom zarabianie na dokonywanych transakcjach. W ten sposób klient niemal „mimochodem” zyskuje dodatkowy bonus w postaci zwrotu na konto - podsumowuje Malwina Ror-Bobczyńska, ekspert ds. produktów dla klientów indywidualnych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.