mBank i Allegro będą wspólnie oferować rachunki bankowe
Copy

Kopiuj tekst

mBank i Allegro będą wspólnie oferować rachunki bankowe

W ramach nowego modelu strategicznego partnerstwa, mBank zaoferuje użytkownikom serwisu Allegro specjalne rachunki indywidualne i firmowe, dzięki którym będzie można oszczędzić nawet kilkaset złotych.

mBank i Allegro podpisały długoterminową umowę polegającą na oferowaniu produktów bankowych klientom serwisu.

- mBank pozostaje aktywnym graczem w zakresie akwizycji klientów. Do tej pory wspieraliśmy tradycyjne formy współpracy, m.in. w ramach programu partnerskiego, z którego korzysta już ponad 8 tys. firm. W ubiegłym roku sfinalizowaliśmy współpracę z Orange, udostępniając klientom operatora mobilną ofertę finansową. Projekt ten był wyrazem rozwoju strategii współpracy z partnerami zewnętrznymi w modelu white label, czyli udostępnienia im infrastruktury i rozwiązań banku. Obecna współpraca z Allegro to nowy model strategicznego aliansu, nieangażujący partnera w procesy bankowe - wyjaśnia Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej.

Szczegóły oferty mBanku na Allegro

Dla klientów Allegro nieposiadających jeszcze rachunków w mBanku dostępna będzie specjalna oferta kont indywidualnych i firmowych.

Klientom indywidualnym proponowany będzie, otwierany i prowadzony bez opłat, rachunek eKonto mobilne - w specjalnej wersji dla Allegro - umożliwiający zaoszczędzenie nawet 275 zł na zakupach w aplikacji mobilnej Allegro. Promocja oparta została na mOkazjach, które będą regularnie przedstawiane użytkownikowi rachunku w ciągu sześciu miesięcy od chwili jego otwarcia. Każda z mOkazji będzie umożliwiała określony zwrot za zakupy zrealizowane w aplikacji mobilnej Allegro. Łączna suma oszczędności może sięgnąć 275 zł.

Z kolei klientom firmowym oferowany będzie rachunek mBiznes Konto Komfort (edycja dla klientów Allegro) prowadzony bez opłat przez 12 miesięcy od założenia. Towarzyszyć mu będzie promocja „300 zł na ZUS”, dzięki której przez pół roku klient będzie mógł co miesiąc otrzymać zwrot 50 zł za zrealizowanie przelewu do ZUS z rachunku firmowego mBanku.

Produkty mBanku będą oferowane klientom indywidualnym w różnych częściach serwisu Allegro, w postaci bannerów z kontekstową reklamą, a także w mailingach oraz newsletterach. Klienci firmowi zobaczą ofertę głównie w sekcji zarządzania kontem Allegro.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.