eKonto mobilne plus to sprytne rozwiązanie. Nie tylko w reklamie
Copy

Kopiuj tekst

eKonto mobilne plus to sprytne rozwiązanie. Nie tylko w reklamie

mBank rozpoczął kampanię reklamową promującą eKonto mobilne plus. Obecna odsłona promocyjna ukazuje najnowszy rachunek w mBanku jako sprytne rozwiązanie dla wszystkich klientów.

Głównym elementem kampanii jest spot telewizyjny promujący eKonto mobilne plus z oprocentowaniem 4 proc., bez opłat za kartę, przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. W przekazie zastosowano konwencję znaną już z poprzednich kampanii – narrację z wykorzystaniem spójnika „jeśli”.

Bohaterem emitowanego obecnie w telewizji spotu jest mężczyzna, który świetnie radzi sobie w każdej życiowej sytuacji, znajdując kreatywne i efektywne rozwiązania. Dopasowuje się z łatwością do zmieniającego się otoczenia i chętnie korzysta z rozwiązań prostych i wygodnych. Dlatego też wybiera bezpłatny rachunek oferowany przez mBank, a dodatkowo zyskuje na nim oprocentowanie 4 proc. w skali roku.

eKonto mobilne plus łączy w sobie cechy konta mobilnego, z którego klienci korzystają głównie samodzielnie przez aplikację mobilną i serwis bankowości internetowej z tradycyjnym rachunkiem, dającym dostęp do usług doradców w placówkach bankowych. Dlatego jest „sprytnym wyborem” dla klientów ceniących sobie uniwersalność i możliwość wyboru sposobu korzystania z banku.

Kampania mBanku potrwa do końca marca br. i będzie realizowana szeroko z wykorzystaniem telewizji, radia, kina, internetu – w tym także specjalnych odsłon konkursowych dla fanów mBanku na Facebooku oraz Twitterze. Sprytne rozwiązanie, jakim jest eKonto mobilne plus, pojawi się także jako element działań outdorowych. Kampania została przygotowana we współpracy z agencją Grey, domem mediowym Mindshare i domem produkcyjnym Graffiti Films.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.