Pięć nagród dla aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Pięć nagród dla aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej mBanku

Aplikacja mobilna mBanku jest pozytywnie oceniana nie tylko przez ekspertów, ale też użytkowników. Na gali AppAward 2014 bank zdobył cztery nagrody główne, trzy z nich zostały przyznane głosami internautów, jedną przyznało jury. Z kolei na arenie międzynarodowej laury zebrała bankowość elektroniczna, otrzymując główną nagrodę za najbardziej innowacyjny kanał dystrybucji na globalnej konferencji BAI.

Na tegorocznej gali AppAwards aplikacja mobilna mBanku zdobyła cztery statuetki. Głosami klientów została uznana za najlepsze narzędzie finansowe na trzy wiodące platformy mobilne: iOS, Android oraz Windows Phone – w tej kategorii bank otrzymał także nagrodę jury.

W rywalizacji o tytuł najlepszej aplikacji mobilnej zgłoszono blisko trzysta projektów w sześciu kategoriach. Spośród nich mBank był jedynym laureatem aż czterech wyróżnień. Co ważne, bank otrzymał aż 17 proc. wszystkich głosów, czyli najwięcej spośród wszystkich zgłoszonych aplikacji, co zapewniło aplikacji bankowej status najchętniej wybieranej w trakcie trwania plebiscytu.

Poza nagrodami przyznanymi przez użytkowników, bank po raz kolejny zdobył uznanie międzynarodowej społeczności ekspertów w konkursie BAI-Finacle Global Banking Innovation Award. Jury organizowanego po raz czwarty globalnego konkursu nagradza wprowadzane na całym świecie innowacje w sektorze bankowości detalicznej. Główne kryteria, jakimi się kieruje, to oryginalność pomysłu oraz pozytywny wpływ na doświadczenia klientów we współpracy z bankiem. Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród 200 nominowanych instytucji finansowych, reprezentujących ponad 30 krajów z całego świata.

Za swoją nowoczesną bankowość elektroniczną mBank odebrał główną nagrodę w kategorii najbardziej innowacyjnego kanału dystrybucji (Channel Innovation), pokonując w finale innych pretendentów takich jak CaixaBank, DenizBank z Turcji i słowacki Tatra Banka.

– Świętujemy dziś prawdziwy sukces. Z jednej strony po raz kolejny pokazaliśmy siłę i nowoczesność polskiego sektora bankowego na arenie międzynarodowej, udowadniając, że stworzone przez nas rozwiązania to innowacja o charakterze globalnym i prawdziwa zmiana w podejściu do klienta. Z drugiej zaś, otrzymaliśmy potwierdzenie, że hasło „ikona mobilności” nie było stworzone na wyrost. I jest to potwierdzenie najcenniejsze, bo pochodzące od naszych klientów, użytkowników bankowości mobilnej – mówi Michał Panowicz, dyrektor zarządzający ds. marketingu i biznesu bankowości detalicznej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.