mBank: lokata strukturyzowana Gorąca dwudziestka II
Copy

Kopiuj tekst

mBank: lokata strukturyzowana Gorąca dwudziestka II

mBank rozpoczyna subskrypcję lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka II, z której potencjalny zysk może wynieść nawet 4,75 proc. w skali roku. Produkt bazuje na kontrakcie terminowym na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia. Roczna lokata objęta jest gwarancją kapitału.

Strategia inwestycyjna lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka II zakłada wzrost aktywa bazowego, jakim jest kontrakt terminowy na WIG20 w perspektywie najbliższych 12 miesięcy. Inwestorzy mają szansę na zysk sięgający nawet 4,75 proc. w skali roku. Jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wartości instrumentu bazowego, która zostanie zanotowana podczas czterech kwartalnych obserwacji. Maksymalne oprocentowanie lokaty zostanie naliczone, jeśli wartość aktywa znajdzie się w ustalonym przedziale. Dla pierwszej obserwacji przedział wynosi 95 - 105 proc. wartości instrumentu z dnia otwarcia lokaty, dla drugiej 100 – 110 proc., a dla kolejnych dwóch – 105 - 115 proc.

- Gorąca dwudziestka II to doskonała propozycja dla klientów, którzy są przekonani co do umiarkowanych wzrostów notowanych na polskiej giełdzie spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 w ciągu najbliższego roku – mówi Marcin Konkel, kierownik wydziału produktów inwestycyjnych w mBanku. - Przewidywany spadek stóp procentowych w naszym kraju powinien skłonić posiadaczy oszczędności do szukania alternatywnych względem lokat terminowych sposobów ich lokowania – tłumaczy ekspert.

Do otwarcia lokaty Gorącą dwudziestka II wystarczy 1000 złotych. Cały kapitał objęty jest gwarancją, dzięki czemu nawet w przypadku niespełnienia wymogów kontraktu, klient odzyska ulokowaną wcześniej kwotę. Aby założyć lokatę strukturyzowaną wystarczy posiadać bezpłatne konto w mBanku i po 21 października 2014 r. zawnioskować o produkt poprzez wybór opcji „otwórz lokatę strukturyzowaną” w zakładce „inwestycje” w serwisie transakcyjnym. Klient może założyć dowolną liczbę lokat, a przy ich otwarciu nie jest pobierana żadna prowizja. Subskrypcja lokaty potrwa do 4 listopada br. Okres inwestycji rozpocznie się 5 listopada 2014 r. i zakończy 5 listopada 2015 r.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.