Mobilny mBank promuje mobilne konto

Mobilny mBank promuje mobilne konto

eKonto mobilne z oprocentowaniem 4 proc. w skali roku ponownie trafia do mediów. A także do największych fitness klubów w Polsce, gdzie również prowadzone będą działania reklamowe mBanku.

- Celem naszej jesiennej odsłony reklamowej jest pokazanie, że mBank nadążą za klientami - bez względu na to, czy korzystają z niego mobilnie, on-line czy w placówkach. Dzięki temu z rozwiązań banku mogą korzystać osoby o różnych potrzebach, znajdujące się np. na różnych etapach kariery zawodowej - mówi Piotr Jakubowski, ekspert w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej mBanku. Elementem kampanii są dwa spoty. Bohaterką pierwszego z nich, emitowanego obecnie w telewizji, jest pełna energii kobieta, która osiągnęła sukces zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym. Tytułowa „szefowa”, zachęcona m.in. oprocentowaniem 4 proc. na koncie osobistym, decyduje się na zmianę swojego dotychczasowego banku na mBank. Drugi firm - „młodszy specjalista” zaprezentuje funkcjonalność aplikacji mobilnej - przelew na numer telefonu oraz możliwość założenia rachunku z dowolnie wybranego miejsca, przez internet. W przekazie zastosowano konwencję znaną już z poprzednich kampanii – narrację z wykorzystaniem spójnika „jeśli”.

Podczas kampanii po raz pierwszy w historii mBanku wykorzystane zostaną citylighty z nadajnikiem NFC, kierujące do interaktywnego konkursu z nagrodami w postaci eBooków.  W działaniach promowane jest eKonto mobilne mBanku, które w zestawieniu „Gazety Wyborczej” trafiło na najwyższy stopień na podium jako prawdziwe „konto za darmo bez żadnych warunków”.

Jesienna kampania reklamowa mBanku została przygotowana we współpracy z agencją Grey, domem mediowym Mindshare i domem produkcyjnym Flota Filmowa. Spoty wyreżyserował Marek Dawid. Działania mediowe obejmują telewizję, internet, outdoor, czasopisma i aktywności ambientowe.
Załączniki
mbank_billboard_ekontomobilne4_.jpg

grafika | 415 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.