mBank: pierwszy bank obecny na Instagramie
Copy

Kopiuj tekst

mBank: pierwszy bank obecny na Instagramie

mBank po raz kolejny wyprzedza rynek, sięgając po innowacyjne sposoby komunikacji z klientem. Jako jedyna instytucja finansowa w Polsce ma konto na Instagramie - niezwykle popularnym fotograficznym serwisie społecznościowym. Do aktywności na profilu zachęca też klientów, a autorów najciekawszych zdjęć nagradza mobilnymi gadżetami.

mBank jest ikoną bankowości mobilnej. Tytuł ten potwierdzają działania podejmowane zarówno w sferze produktowej (nowy serwis bankowości elektronicznej w internecie oraz aplikacja mobilna), jak i komunikacyjnej. mBank był pionierem w zakresie komunikacji z klientami w internecie za pośrednictwem bloga i forum. Jako jeden z pierwszych pojawił się też na Facebooku i Twitterze. Teraz przeciera szlaki na Instagramie, pokazując bank „od kuchni”.Osoby obserwujące profil mBanku w serwisie fotograficznym mogą zobaczyć m.in. zdjęcia zrobione podczas wydarzeń, którym patronuje bank, jak również fotografie autorstwa jego pracowników (hasztag #okiempracownika). Teraz do aktywności na Instagramie zachęcani są także klienci, dla których bank przygotował specjalny konkurs - Tour de mBank.  Do wygrania są m.in. czytniki książek oraz rower miejski.

- Zabawa potrwa do 28 września br. Aby wziąć w niej udział wystarczy zrobić zdjęcie, na którym w ciekawy sposób pokazany zostanie rower oraz temat przewodni konkursu, publikowany co siedem dni na stronie www.mbank.pl/rower. Do 17 sierpnia będzie nim hasło mMural - mówi Izabela Kwiatkowska z mBanku, odpowiedzialna za organizację konkursu oraz działania banku na Intagramie. Zdjęcie należy zamieścić wraz z hashtagami: #mobilnymBank oraz wpisem odpowiednim dla danego tygodnia. Akcja przygotowana została we współpracy z agencja VML Poland, która pracując nad koncepcją konkursu inspirowała się rzeczywistymi zachowaniami internautów, którzy publikowali w sieci zdjęcia z rowerami miejskimi.

Podczas konkursu mBank promuje korzystanie z rowerów miejskich, jako letnią alternatywę komunikacyjną dla zatłoczonych miast i dobry sposób spędzania wolnego czasu. Na rowerach z logo banku można jeździć już w ośmiu miastach Polski.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.