mBank: 4 proc. na darmowym koncie mobilnym
Copy

Kopiuj tekst

mBank: 4 proc. na darmowym koncie mobilnym

mBank wprowadził oprocentowany na 4 proc. w skali roku i całkowicie bezpłatny rachunek osobisty - eKonto mobilne. Do konta dodawana jest też darmowa karta debetowa.

eKonto mobilne to kolejny w ofercie banku bezpłatny rachunek osobisty, który od pozostałych produktów różni się oprocentowaniem oraz kartą debetową.

- W ramach naszej nowej oferty środki do 3 tys. zł miesięcznie, zgromadzone przez klienta na rachunku, oprocentowane są na 4 proc. w skali roku. To nie tylko propozycja unikatowa na tle dotychczasowej oferty mBanku, ale i produktów konkurencji - mówi Izabela Witorzeńć, ekspert ds. produktów dla klientów indywidualnych w mBanku.

Dodatkowo osoby, które założą eKonto mobilne, mogą otrzymać też całkowicie bezpłatną kartę debetową, a wraz z nią dostęp do 6,2 tys. bezprowizyjnych bankomatów w Polsce.

- By cieszyć się funkcjonalną kartą mBanku zupełnie za darmo, nie trzeba spełnić jakichkolwiek warunków. Bank nie pobiera też opłaty za wydanie plastiku - dodaje Izabela Witorzeńć.  eKonto mobilne to oferta dla nowych klientów banku. Wkrótce mBank zaproponuje też mobilną promocję dla dotychczasowych użytkowników.

Wprowadzenie do oferty eKonta mobilnego jest kolejnym elementem ogłoszonej niedawno idei mBanku jako „ikony mobilności”, czyli najbardziej mobilnego banku w Polsce (więcej na ten temat).

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.