mBank: 24 nowe fundusze
Copy

Kopiuj tekst

mBank: 24 nowe fundusze

Klienci inwestujący w fundusze za pośrednictwem mBanku, zyskali nowe możliwości. Bank nie tylko rozbudował dotychczasową ofertę, ale też wprowadził do niej fundusze zagraniczne.

Do dotychczasowych 14 towarzystw funduszy inwestycyjnych, które proponował swoim klientom mBank za pośrednictwem platformy Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, dołączyły właśnie dwa kolejne: Altus TFI oraz Aviva TFI, a wraz z nimi 18 nowych funduszy. To kolejny krok w rozbudowie oferty mBanku. W kwietniu „na półce” pojawiło się sześć nowych funduszy, oferowanych przez dwa dostępne już w banku towarzystwa - Ipopema TFI i Skarbiec TFI. Wśród nowości w mBanku pojawiły się też rozwiązania zagraniczne. Mowa  o funduszach JP Morgan – światowego potentata rynku finansów (ok. 1,4 biliona dolarów aktywów).

- Oferta JP Morgan została wprowadzona na polski rynek przez Skarbiec TFI w formie funduszy otwartych, a całość wpłaconych przez klienta środków lokowana jest w strategie JP Morgan. Co więcej, w zaproponowanym przez Skarbiec modelu, zagraniczny fundusz podlega polskim regulacjom prawnym i podatkowym, czyli podobnie jak inne fundusze krajowe jest płatnikiem podatku od zysków kapitałowych. Oznacza to, że inwestor nie ma obowiązku samodzielnego rozliczania podatków, co zwykle jest koniecznością w przypadku innych funduszy zagranicznych i może być uciążliwe – mówi Daniel Matuszak, ekspert Wydziału Produktów Inwestycyjnych mBanku.

Wszystkie wprowadzone fundusze można nabywać bezpłatnie za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, a także dzwoniąc na mLinię mBanku. W ten sposób klienci mogą także dokonać odkupienia i konwersji posiadanych jednostek uczestnictwa. W dokonaniu transakcji pomogą również eksperci banku w dowolnej placówce i w ramach usługi Ekspert Online.

Pełną listę nowych funduszy można znaleźć na blogu mBanku pod adresem www.mbank.pl/blog/post,5572,inwestuj-w-mbanku-nowe-fundusze-inwestycyjne.html

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.