mBank: jeszcze łatwiej wpłacisz i wypłacisz gotówkę z eKonta

mBank: jeszcze łatwiej wpłacisz i wypłacisz gotówkę z eKonta

Obsługa kasowa klientów mBanku, realizowana w oddziałach MultiBanku, została właśnie rozszerzona o kolejne placówki. Zniesione zostały również minimalne limity wpłat i wypłat gotówki.

wyplaty-multibank.jpg
Obsługa kasowa części placówek MultiBanku została udostępniona klientom największego banku wirtualnego w Polsce w połowie ubiegłego roku. Obecnie jest ona dostępna we wszystkich 136 oddziałach własnych i partnerskich MultiBanku, prowadzących obsługę gotówkową. Z początkiem br. zniesione zostały również limity kwotowe dotyczące wysokości jednorazowej wpłaty lub wypłaty gotówki. Inne elementy oferty nie zmieniły się.

Obsługa gotówkowa klientów mBanku wyróżnia się wygodnym, zdalnym sposobem awizowania wypłat. Jako jedyny w Polsce, mBank umożliwia awizację nie tylko telefoniczną (za pośrednictwem mLinii), ale także realizowaną za pomocą serwisu transakcyjnego.

Dla klienta indywidualnego wpłata i wypłata gotówki wiąże się ze stałą prowizją w wysokości 9 zł. W przypadku klientów firmowych prowizja wynosi 0,5 proc. wartości dokonanej transakcji (nie mniej niż 9 zł). Wpłat i wypłat można dokonywać w walutach PLN, EUR i USD.

Dotychczas z obsługi gotówkowej dla klientów mBanku, realizowanej w placówkach MultiBanku, najczęściej korzystali mieszkańcy województwa mazowieckiego, łódzkiego i pomorskiego.  W ostatnim czasie w ten sposób klienci wpłacali na rachunki średnio 24 tys. zł, a wypłacali dwa razy więcej - średnia wysokość wypłaty w ramach usługi wyniosła 48 tys. zł.

W ramach obsługi gotówkowej klienci mBanku mogą korzystać nie tylko z sieci 136 placówek z logo MultiBanku, ale także z ok. 245  maszyn depozytowych na terenie całego kraju oraz 4,8 tys. bankomatów. W zakresie wpłat gotówkowych do dyspozycji klientów pozostaje także sieć  ponad 2,4 tys. sklepów Żabka i Freshmarket.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym 2,7 mln Klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce (m.in. Audyt Bankowości Detalicznej TNS Pentor za I kwartał 2011 r.). W roku 2011 mBank został także ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”.
Załączniki
wyplaty-multibank.jpg

grafika | 60,1 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.