Po raz siódmy rozpoczyna się rywalizacja o tytuł Mistrza Polski Inwestorów

Po raz siódmy rozpoczyna się rywalizacja o tytuł Mistrza Polski Inwestorów

Konkurs Parkiet Challenge 2012 organizowany przez Gazetę Giełdy Parkiet oraz Dom Inwestycyjny BRE Banku po raz siódmy wyłoni najlepszych inwestorów na GPW. Uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach – „Akcje” i „Kontrakty Terminowe”. Chętni będą mogli rejestrować się już od 17 stycznia do 29 lutego br.  Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w obydwu kategoriach otrzymają samochody osobowe, natomiast siedem kolejnych osób dostanie atrakcyjne nagrody rzeczowe.

pch.jpg
- Mistrzostwa Polski Inwestorów od 7. lat popularyzują inwestycje na warszawskiej giełdzie – mówi Jarosław Kowalczuk, prezes Domu Inwestycyjnego BRE Banku. – Z roku na rok możemy obserwować coraz wyższy poziom rywalizacji. W zeszłorocznej edycji konkursu laureaci osiągnęli zdecydowanie lepsze wyniki, niż indeksy giełdowe. Mamy nadzieję, że i tym razem kolejni pasjonaci giełdy dołączą do rywalizacji – dodaje.

Co trzeba zrobić, aby wygrać i stać się Mistrzem Polskich Inwestorów 2012? Wystarczy otworzyć rachunek konkursowy w Domu Inwestycyjnym BRE Banku. Można to zrobić korespondencyjnie, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy, bądź osobiście w punkcie obsługi klienta DI BRE Banku, oraz zasilić go kwotą 10 099 zł.

Rywalizacja o nagrody potrwa od 1 lutego do 30 kwietnia br. Uczestnicy mogą brać udział w obydwu kategoriach, „Akcje” i „Kontrakty Terminowe”, równocześnie. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po rozliczeniu wszystkich transakcji zawartych do ostatniego dnia trwania konkursu. Wygra zawodnik, który będzie posiadać na swoim rachunku konkursowym aktywa o najwyższej wartości.

- Przedmiotem inwestycji w kategorii „Akcje” mogą być wyłącznie wybrane akcje notowane na GPW. Lista obejmować będzie nie mniej niż 20 spółek i zostanie opublikowana do 20 stycznia 2012 r. – wyjaśnia szczegóły Paweł Florczak, dyrektor centralnego biura obsługi klienta DI BRE Banku. - W przypadku kategorii „Kontrakty Terminowe” uczestnicy rywalizacji będą mogli inwestować w kontrakty terminowe na indeks WIG20 tej serii, której termin wygaśnięcia jest najbliższy – dodaje.

Zwycięzców poznamy na stronie konkursowej oraz na łamach Gazety Giełdy Parkiet.

Partnerami w konkursie są także Multibank i mBank.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się na stronie: http://mistrzostwa.parkiet.com/index.html
Załączniki
pch.jpg

grafika | 5,2 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.