BRE Bank z najlepszą bankowością dla zamożnych
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank z najlepszą bankowością dla zamożnych

Bankowość prywatna BRE Banku została po raz 5 zostały nagrodzona tytułem „Best Private Banking in Poland” przez brytyjski magazyn finansowy Euromoney Magazine. BRE Private Banking & Wealth Management otrzymał nagrodę także w 2007, 2009, 2010 i 2011 roku. 

pb-2012.gif
Magazyn Euromoney co roku tworzy światowy ranking instytucji finansowych oferujących specjalistyczne usługi bankowości  dla osób zamożnych. Instytucje podlegające ocenie wypełniają ankietę, dotyczącą oferty oraz wyników finansowych. Następnie eksperci Euromoney wybierają najlepsze banki w każdym kraju, biorąc pod uwagę między innymi zakres świadczonych usług, relacje z klientami, ofertę produktową, przeciętny wzrost zdeponowanych przez klientów środków, zmiany w liczbie obsługiwanych klientów, a także wysokość aktywów pod zarządzaniem i zysk.

- Już po raz piąty bankowość prywatna BRE została uznana przez Euromoney za najlepszą w Polsce. Z roku na rok rozwijamy zakres naszych usług, między innymi w kierunku doradztwa inwestycyjnego oraz specjalistycznych rozwiązań finansowych – mówi Małgorzata Anczewska, dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management – Oferujemy naszym klientom ciekawe możliwości, takie jak optymalizacja podatkowa, transfer międzypokoleniowy majątku, doradztwo biznesowe czy inwestycje alternatywne. To jest dostrzegane i doceniane na rynku. – dodaje.

BRE Bank, jako jeden z pierwszych w Polsce, zaoferował klientom usługi bankowości prywatnej. Od początku tworzy rozwiązania finansowe dla wymagających i zamożnych klientów. Jako pierwszy w Polsce wprowadził kompleksowe zarządzanie majątkiem obejmujące zarówno aktywa finansowe jak i pozafinansowe, takie jak nieruchomości czy art banking. W ofercie BRE dla najbogatszych znajduje się szereg nowych rozwiązań tworzonych w oparciu o zachodnie standardy, takich jak doradztwo inwestycyjne, podatkowe oraz biznesowe.

BRE Private Banking & Wealth Management to usługi oferowane najzamożniejszym klientom, którzy oczekują rozwiązań finansowych szytych na miarę, uwzględniających  indywidualne potrzeby. Ich celem jest nie tylko pomnożenie majątku, ale też szeroki wachlarz rozwiązań kredytowych czy też zabezpieczenie i przekazanie majątku kolejnym pokoleniom. Każdy klient BRE Private Banking & Wealth Management ma dedykowanego doradcę, który czuwa nad portfelem inwestycji, modyfikując, w porozumieniu z klientem, jego skład w zależności od zmian zachodzących na rynku.

Obecnie Private Banking BRE obsługuje ponad 4,2 tys. klientów. Jest jednym z pionierów bankowości prywatnej w Polsce. Obsługę w tej formule oferuje od 1995 roku. Od 2011 roku klienci bankowości prywatnej BRE, poza kompleksowym zarządzaniem majątkiem, mają także dostęp do zaawansowanego systemu bankowości internetowej MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.