Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku

Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Oferta iPad 2 z mobilnym internetem w sieci Play skierowana jest do stałych klientów banku, posiadających eKonto oraz aktywną "Ofertę dla Ciebie". Aby z niej skorzystać, wystarczy złożyć prosty wniosek on-line.

Dzięki promocji, klienci mBanku mogą otrzymać nowoczesny tablet w najniższej na rynku cenie i korzystać z dostępu do mobilnego internetu jeszcze przez sześć miesięcy po tym, gdy zakończą uiszczanie comiesięcznych opłat za urządzenie. Oznacza to, że klienci będą płacili niską ratę 99 zł przez 36 miesięcy, a z internetu w tablecie będą mogli korzystać przez całe 42 miesiące.

– Dane dotyczące polskiego rynku mobilnego (Raport Internet Standard Mobile 2011) jasno pokazują, że w tym roku Polacy będą coraz chętniej kupować tablety. Najczęściej wybierają oni iPady, wg niektórych prognoz, urządzenia Apple mogą zdobyć nawet 70-proc. udział w rynku – tłumaczy Małgorzata Biernacka, odpowiedzialna za ofertę eKonta z tabletem i mobilnym internetem w mBanku. – Biorąc pod uwagę te przewidywania , zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty. Proponowane przez nas warunki zakupu tabletu z mobilnym internetem to najlepsza obecnie oferta cenowa na rynku – dodaje Biernacka.

W ramach promocji klient otrzymuje iPada 2 na 39 miesięcy, jednak może ten okres dodatkowo skrócić do 36 miesięcy, jeśli skorzysta z wybranego produktu mBanku lub zarekomenduje rachunek w ramach programu „PolecamBank”.

W ofercie banku dla stałych klientów pozostaje również nowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 w pakiecie z mobilnym internetem. W tym przypadku miesięczna opłata jest również stała i wynosi 79 zł/mies.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.
Załączniki
ipad-v1.jpg

grafika | 10,4 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.