mBank nagrodzony po raz siódmy w 2014 roku
Copy

Kopiuj tekst

mBank nagrodzony po raz siódmy w 2014 roku

W trzeciej edycji konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń mBank uznany został za Najbardziej Innowacyjny Bank 2013 roku, a prezes Cezary Stypułkowski otrzymał tytuł Człowieka Roku. To już siódme wyróżnienie dla mBanku w tym roku.

Wcześniej, mBank zdobył m.in. tytuł Złotego Banku, Gwiazdy Jakości Obsługi oraz tytuł Bank Innovation Awards 2014 w USA. Konkurs Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń to idea firmy MMC Polska, organizatora branżowych konferencji, m.in. Banking Forum i Insurance Forum. Celem konkursu jest nagrodzenie  ludzi, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego, jak również najefektywniejszych instytucji i najciekawszych rozwiązań finansowych.

Wyróżnienia przyznaje trzydziestoczteroosobowa kapituła konkursu, w skład której wchodzą m.in. prezesi i wiceprezesi banków oraz firm ubezpieczeniowych, redaktorzy naczelni i dziennikarze finansowi, znani ekonomiści oraz szefowie państwowych instytucji zajmujących się kwestiami związanymi z gospodarką.

mBank został uznany za Najbardziej Innowacyjny Bank 2013 roku, a prezes mBanku, Cezary Stypułkowski otrzymał tytuł Człowieka Roku.

Wyróżnienie dla mBanku zostało przyznane nie tylko za udane połączenie wszystkich marek Grupy pod wspólną nazwą, ale również za uruchomienie nowego mBanku, rewolucyjnego – nie tylko w skali Polski – projektu bankowości elektronicznej i mobilnej.

W uzasadnieniu nagrody dla prezesa mBanku, kapituła zwróciła szczególną uwagę na jego sukcesy w zarządzaniu bankiem. Nagroda została przyznana za odwagę, konsekwencję i perfekcjonizm w przemianie Grupy BRE Banku w mBank – bank na nowe czasy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.