Za polecenie mBanku znajomemu teraz aż 450 zł

Za polecenie mBanku znajomemu teraz aż 450 zł

Wystartowała nowa odsłona akcji PolecamBank. W ramach programu, mBank wynagradza stałych klientów za polecenie jego rachunków innym osobom. Aktualnie dzięki już dwóm rekomendacjom można zyskać premię 100 zł oraz bon turystyczny o wartości 600 zł.


PolecamBank to program rekomendacyjny największego w Polsce banku internetowego, skierowany do jego stałych klientów. Zasady akcji są proste: dotychczasowy klient może polecić osobie nie związanej obecnie z mBankiem jeden z rachunków: osobistych - eKONTO, izzyKONTO lub oszczędnościowych – eMAX, eMAX plus. W zamian za skuteczną rekomendację, polecający otrzymuje premię w wysokości 50 zł oraz bon turystyczny o wartości 400 zł. Uczestnicy programu, którzy zarekomendują mBank największej liczbie osób mogą otrzymać bony na kwotę aż 8000 zł oraz 5000 zł. Dodatkowo każdy klient, którzy otworzy nowy rachunek w mBanku z polecenia, również otrzyma bon o wartości 400 zł.

Aby polecenie zostało uznane przez bank, nowy klient powinien aktywować rachunek oraz w ciągu 60 dni dokonać płatności kartą debetową lub kredytową na kwotę minimum 100 zł w przypadku klientów, którzy nie ukończyli 26 lat lub 200 zł, jeśli klient ma co najmniej 27 lat.

Akcja potrwa do 20 maja br.

- Program PolecamBank to nasz sprawdzony sposób na nagradzanie klientów – ambasadorów naszej marki. Jest to oczywiście również jeden ze sposobów na zdobycie nowych klientów. Zasady programu zostały ustalone tak, aby pozyskać jak największą liczbę osób, które w perspektywie kilku miesięcy zostaną aktywnymi użytkownikami banku - mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny za program PolecamBank w mBanku.

Bony turystyczne wykorzystać można do końca 2012 r. na rezerwację wakacji poprzez portal turystyczny www.holidaycheck.pl. Wyjazd może odbyć się do 31 grudnia 2013 r.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.

Załączniki
polecambank.jpg

grafika | 27,9 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.