Prestiżowe karty MasterCard® w mBanku teraz z jeszcze większymi korzyściami

Prestiżowe karty MasterCard® w mBanku teraz z jeszcze większymi korzyściami

W ofercie mBanku pojawiły się karty kredytowe Premium - World MasterCard. Nowe „plastiki” zastąpiły karty MasterCard Gold, wzbogacając je o program lojalnościowy World MasterCard Rewards.


- Zmiany w ofercie kart kredytowych są kontynuacją strategii porządkowania portfela, rozpoczętej wycofaniem kart co-brandowych i zastępowaniem korzyści u jednego partnera jednym, uniwersalnym programem lojalnościowym – tłumaczy Monika Maliszewska, odpowiedzialna za wdrożenie kart World w mBanku.

Nowe karty World MasterCard mają atrakcyjne warunki cenowe - opłata za wydanie karty wynosi 10 zł, a opłata roczna jest prosta do uniknięcia pod warunkiem aktywnego korzystania z karty.

Klienci, którzy wybiorą karty World MasterCard, mają do dyspozycji:

- program lojalnościowy World MasterCard Rewards, w ramach którego za transakcje bezgotówkowe klient otrzyma punkty (każde wydane 5 zł to 1 punkt w programie), które jako uczestnik programu będzie mógł wymienić na wyjątkowe nagrody np. dzień w SPA, czy markowe nagrody rzeczowe. W mBanku punkty może zbierać wspólnie kilka osób. Dodatkowo, na start klienci mBanku otrzymają 1 000 punktów w programie World MasterCard Rewards,

- program rabatowy mBanku ze zniżkami nawet do 50 proc. w ponad 2 500 sklepów na terenie kraju,

- bezpłatne ubezpieczenie w ramach Pakietu Travel World z całodobową usługą concierge.

Jak wynika z badań banku, jedna trzecia użytkowników kart kredytowych posiada dodany do karty program lojalnościowy. Dla zdecydowanej większości (ponad 80 proc.) z nich dodatkowe korzyści takie jak rabaty czy możliwość wymiany zbieranych punktów na nagrody były istotnym czynnikiem przy wyborze karty.

- Klienci korzystają z posiadanych zniżek, co potwierdzają wyniki akcji promocyjnych w programie rabatowym. Podczas weekendów z większymi rabatami, liczba transakcji u partnerów akcji wzrasta nawet dwukrotnie – tłumaczy Monika Maliszewska, odpowiedzialna za wdrożenie produktu w mBanku. Badania rynku pokazują także, że klienci są podzieleni co do preferowanej formy korzyści. Ponad 40 proc. z nich wolałaby stały rabat w partnerskich sklepach, a blisko 35 proc. uznaje system zbierania punktów za atrakcyjniejszy (PBS DGA w Loyalty Business Overwiev 2011). Dlatego w kartach World MasterCard integrujemy te korzyści, z jednej strony dając klientom do dyspozycji stałe zniżki w ramach programu partnerskiego banku, z drugiej zaś udostępniając program zbierania punktów i wymiany ich nagrody – dodaje Maliszewska.

Wprowadzenie kart kredytowych  World MasterCard do oferty mBanku będzie również promowane kolejnymi działaniami, m.in. konkursem, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Karty World MasterCard pojawiły się także w ofercie MultiBanku.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.
Załączniki
mc-world.png

grafika | 14,9 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.