BRE Bank uznany najlepszym bankiem w Polsce

BRE Bank uznany najlepszym bankiem w Polsce

BRE Bank po raz kolejny został uznany najlepszym bankiem w Polsce przez magazyn Global Finance. Nagrodę przyznano w dorocznym konkursie “Best Emerging Market Banks In CEE (Najlepsze Banki Rynków Wchodzących – Europa Środkowo-Wschodnia)”.

Nagroda dla BRE Banku została przyznana przez międzynarodowe jury, które oceniało banki prowadzące działalność na rynkach wschodzących. Brano pod uwagę m.in. wzrost aktywów, wyniki finansowe, jakość obsługi klienta czy konkurencyjność cenową oferty. Istotnym kryterium był również poziom innowacyjności danego banku. Wśród banków w regionie, za najlepsze w swoich krajach uznano między innymi turecki AKBank, działający na Litwie i Łotwie SEB, czy równolegle w kilku krajach Raiffeisen Bank International.

- Rok 2011 był najlepszym rokiem w historii BRE Banku. Cieszymy się, że jest to dostrzegane przez międzynarodowych ekspertów i po raz kolejny zostaliśmy wybrani najlepszym bankiem w Polsce. – komentuje Przemysław Gdański, członek zarządu banku ds. bankowości korporacyjnej. – Szczególnie ważne jest dla nas to, że zajmujemy czołową pozycję w rankingu, którego ważnym elementem jest ocena innowacyjności banku – dodaje.

- W ubiegłym roku po raz pierwszy w historii bankowość detaliczna BRE Banku wypracowała 1 mld zł zysku brutto. Jednocześnie udało nam się skutecznie pozyskiwać klientów i zdobyć prestiżowe wyróżnienia za wysoką jakość obsługi. Nagroda Global Finance potwierdza, że potrafimy prowadzić efektywny biznes pozostając bankiem innowacyjnym i docenianym przez klientów oraz niezaleznych ekspertów - mówi Cezary Kocik, członek zarządu BRE Banku ds. bankowości detalicznej.

Obecnie BRE pracuje nad wieloma nowymi projektami, które pozwolą mu cały czas budować przewagę konkurencyjną w zakresie jakości obsługi czy kompleksowości oferty. – W tym roku bankowość transakcyjna BRE Banku zostanie wzbogacona o kolejne ciekawe rozwiązania. Nasz sztandarowy system dla przedsiębiorstw, platforma iBRE stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny – dodaje Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej BRE Banku.

Magazyn Global Finance od dziewiętnastu lat przyznaje nagrody dla najlepszych banków działających na rynkach wschodzących, w tym również w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są na podstawie zebranych opinii i ocen analityków, wysokiej klasy menedżerów oraz doradców bankowych. – Widzimy, że klienci banków w Europie, Azji czy Ameryce są coraz bardziej wymagający. Konkurencja o ich zaufanie jest więc z roku na rok jeszcze większym wyzwaniem – powiedział Joseph Giarraputo, wydawca magazynu Global Finance.

Uznanie BRE najlepszym bankiem w Polsce to nie pierwsza w tym roku nagroda przyznana przez międzynarodowe gremium. W lutym bankowość prywatna BRE Banku została po raz 5 została nagrodzona tytułem „Best Private Banking in Poland” przez brytyjski magazyn finansowy Euromoney Magazine.
Załączniki
centrala.jpg

grafika | 1,94 MB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.