Czytnik Amazon Kindle z kartą World MasterCard w mBanku

Czytnik Amazon Kindle z kartą World MasterCard w mBanku

Nowoczesny mol książkowy znajdzie w mBanku coś dla siebie. Posiadacz karty kredytowej World MasterCard może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest nowoczesny czytnik e-booków Amazon Kindle 4.

Konkurs, w którym można wygrać czytnik e-booków, to kolejna atrakcja dla posiadaczy karty World MasterCard. W ramach programu World MasterCard Rewards klienci za każdą zrealizowaną transakcje bezgotowkowa otrzymują punkty, które wymieniają na nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy złożyć wniosek o kartę World MasterCard, dokonać nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz wysłać SMS ze zgłoszeniem w jednym z podanych terminów: 30 kwietnia, 14 maja lub 31 maja 2012 r.

Czytnik Amazon Kindle 4 trafi do 1 tys. osób, które w powyższych dniach jako pierwsze wyślą SMS-a oraz spełnią warunki konkursu.

- Dane rynkowe jasno pokazują, że rynek tabletów i czytników e-booków rośnie w zawrotnym tempie. Co kwartał na całym świecie przybywa ponad 10 mln użytkowników tego sprzętu (dane za IDC, 4 Q 2011 r.) – tłumaczy Ewelina Filipiak z mBanku, odpowiedzialna za wdrożenie konkursu -  Wiemy też, że klienci mBanku należą do grona osób szczególnie otwartych na nowe technologie, dlatego sądzimy, że ta nagroda  przypadnie im do gustu  – dodaje Filipiak.

Czytniki Kindle mogą wygrać także klienci MultiBanku posiadający i wnioskujący o karty World.

Poza konkursem, klienci posiadający karty World MasterCard, mają do dyspozycji:

- program lojalnościowy World MasterCard Rewards, w ramach, którego za transakcje bezgotówkowe klient otrzymuje punkty (każde wydane 5 zł to 1 punkt w programie). Na powitanie w programie, klient mBanku otrzymuje 1 tys. punktów,
 -program rabatowy mBanku ze zniżkami nawet do 50 proc. w ponad 2,5 tys. sklepów na terenie kraju,
- bezpłatne ubezpieczenie w ramach Pakietu Travel World z całodobową usługą concierge

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”..
Załączniki
mc-world.png

grafika | 14,9 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.