SMSem o makroekonomii

SMSem o makroekonomii

BRE Bank wprowadził bezpłatne komunikaty makroekonomiczne rozsyłane w formie wiadomości SMS. Usługa dostępna jest dla klientów korporacyjnych banku.

W ramach danych udostępnianych za pomocą usługi znajdują się informacje mające wpływ na kształtowanie się kursów walut czy stóp procentowych, wraz z krótkimi komentarzami i opiniami analityków BRE Banku.

- Chcemy dostarczać naszym klientom aktualne i najważniejsze informacje gospodarcze w prosty i  bezpośredni sposób – mówi Adam Pers, dyrektor departamentu sprzedaży rynków finansowych. – Zainteresowanie wśród klientów wskazuje, że tak podane dane mogą być przydatne w prowadzeniu biznesu – dodaje.

Konkretna i szybka informacja o zmianie kursów walut, wartościach wskaźników makroekonomicznych czy o ważnych wydarzeniach na rynku to przydatne narzędzie. Dzięki swojej krótkiej formie zapada w pamięć – Piotr Zawadka, dyrektor ds. zarządzania gotówką w Animex sp. z o.o.

Usługę SMS można aktywować poprzez doradcę lub za pomocą maila. Klienci mają możliwość swobodnego zarządzania listą numerów telefonów komórkowych, na które chcą otrzymywać analizy.

Serwis przygotowywany jest przez zespół głównego ekonomisty BRE Banku - Ernesta Pytlarczyka.
Załączniki
centrala.jpg

grafika | 1,94 MB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.