mBank znów zachęca do zakupów grupowych

mBank znów zachęca do zakupów grupowych

Zakupy grupowe pozwalają zaoszczędzić na codziennych wydatkach i przyjemnościach, a teraz także na dwóch produktach mBanku. Bank przygotował specjalne warunki otwarcia rachunku eKonto ze zwrotem nawet 200 zł, a także ofertę karty kredytowej World MasterCard z czytnikiem e-booków Kindle 4.

Największy bank internetowy po raz kolejny pojawia się na portalach zakupów grupowych. mBank przedstawia jednocześnie dwie oferty, na serwisie Groupon.pl oraz w portalu Gruper.pl. Promocyjne warunki dotyczą karty kredytowej oraz rachunku eKonto.

Obecna akcja jest czwartą ofertą mBanku na portalach zakupów grupowych. Rafał Borkowski, dyrektor departamentu promocji ds. klientów dojrzałych i studentów, przyznaje, że sprzedaż za pośrednictwem portali zakupów grupowych to efektywny kanał akwizycji aktywnych klientów: - Warto podkreślić, że taki model współpracy jest bardzo efektywny, bo oferent  ponosi koszty tylko, jeśli komunikat skłoni klienta do skorzystania z danej oferty – tłumaczy Borkowski - Ponadto z naszych analiz wynika, że klienci korzystający z zakupów grupowych są aktywnymi użytkownikami, chętnie płacącymi kartami, często sięgającymi nie tylko po podstawowe produkty bankowe, takie jak ROR, ale też bardziej zaawansowanych usług – dodaje.

Pierwsza z propozycji dotyczy kuponu upoważniającego do wnioskowania o kartę kredytową World MasterCard oraz wzięcia udziału w promocji, dzięki której właściciel karty otrzyma czytnik e-booków Kindle 4. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zakupić widoczny w serwisie Groupon kupon o wartości 5 zł. Jest w nim zawarty link do wniosku o kartę kredytową  World MasterCard (dodatkowo z promocją 1000 punktów na start w programie World MasterCard Rewards). Wnioskując w ten sposób, klient będzie uprawniony do wzięcia udziału w promocji, w ramach której otrzyma czytnik Kindle 4, jeśli w ciągu miesiąca od zakupu kuponu wykona kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 500 zł.

Z kolei propozycja przedstawiana na portalu Gruper.pl dotyczy rachunku eKonto. Każda osoba, która skorzysta z dostępnego kuponu i na podstawie specjalnego wniosku otworzy rachunek eKonto, uzyska możliwość zwrotu 10 proc. wartości transakcji wykonanych wydaną do konta kartą (nie więcej niż 200 zł). Kupon na otwarcie rachunku kosztuje 5 zł.

Prezentowana w portalu Gruper.pl propozycja otwarcia rachunku eKonto jest czwartą tego typu akcją mBanku. W ramach trzech poprzednich edycji, w ramach których proponowano moneyback,  bank wypłacił swoim klientom 0,5 mln zł zwrotu za transakcje kartami.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku 2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.
Załączniki
world-mastercard.png

grafika | 14,7 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.