Internetowy mBank daje dostęp do placówek

Internetowy mBank daje dostęp do placówek

Dzięki wprowadzonym pakietom dodatkowym do rachunku eKonto, klienci mBanku mają możliwość korzystania z obsługi w placówkach MultiBanku. 

W ramach nowej usługi, klienci mBanku mogą skorzystać z trzech pakietów do rachunku, udostępnią ramach których bank oferuje obsługę w prestiżowych placówkach MultiBanku, wielokrotnie uznawanych za najlepsze na polskim rynku pod względem jakości obsługi (m.in. Przyjazny Bank Newsweeka 2011 r.).

- Oferta pakietów do rachunku eKonto, umożliwiających korzystanie z naziemnej sieci sprzedaży MultiBanku, to krok w kierunku lepszego wykorzystania infrastruktury bankowości detalicznej, w której w skład wchodzi mBanku i MultiBank. Z naszych obserwacji wynika, że wśród klientów internetowego mBanku jest grupa osób zainteresowana obsługą w placówkach bankowych. Już dziś wiemy, że około 50 proc. naszych klientów deklaruje, że mimo iż na co dzień swoje finanse w 100 proc. obsługują on-line, zdarza im się korzystać z usług placówek bankowych. I choć robią to o 20 proc. rzadziej niż wśród ogółu klientów na rynku, uważamy, że nie należy ignorować tej potrzeby użytkowników mBanku – mówi Cezary Kocik, członek zarządu BRE Banku ds. bankowości detalicznej BRE Banku. – Dzięki wprowadzeniu pakietów do eKonta chcemy zaoferować naszym klientom usługi nie tylko najlepszego banku internetowego, ale też tradycyjnego – dodaje.  

W ramach oferty pakietów dodatkowych, klienci mogą skorzystać z obsługi w placówce w obszarach związanych z rachunkiem osobistym, kartami płatniczymi oraz ofertą oszczędnościowo-inwestycyjną, a zwłaszcza prestiżową usługą Aquarius Optymalne Inwestowanie, która pozwala na obiektywne i efektywne lokowanie zaoszczędzonego kapitału. Dodatkowo, dostępna jest także oferta kredytowa dla klientów indywidualnych. Pakiety różnią się szerokością zakresu obsługi oferowanej w placówce MultiBanku, jak również związanymi z nimi cenami.

Usługa dostępna jest w trzech wariantach – pakiecie Intensive, Classic i Active. Dwa pierwsze, oprócz obsługi w placówkach MultiBanku, zapewniają również usługi „premium”, czyli wsparcie osobistego eksperta bankowego, a także doradztwo inwestycyjne.

Skorzystanie z obsługi w placówkach MultiBanku jest proste, ponieważ pakiety oferowane są w ramach rachunku rozliczeniowego w mBanku, nie ma potrzeby otwierania kolejnego konta w MultiBanku.

Szczegóły dotyczące pakietów do eKonta w mBanku.

Pakiet Intensive zapewnia:
- obsługę w placówkach MultiBanku, w pokojach VIP,
- osobistego eksperta bankowego, który może dojechać na spotkanie w dowolne miejsce,
- doradztwo inwestycyjne, czyli usługę Aquarius Optymalne,
- indywidualnie negocjowane produkty depozytowe i kredytowe,
- bezpłatną obsługę kasową wpłat i wypłat w placówkach MultiBanku,
- bezprowizyjne bankomaty w Polsce i na świecie,
- każdą kartę debetową za 0 zł, w tym kartę World MasterCard dostępną tylko dla użytkowników pakietów.

Standardowa opłata wynosi 49,50 zł – klient nie ponosi opłaty przy spełnieniu warunku regularnych wpływów 12 tys. zł/mies. lub posiadając aktywa w banku w wysokości min. 200 tys. zł.

Pakiet Classic zapewnia:
- obsługę w placówkach, w pokojach VIP,
- osobistego eksperta bankowego, który może dojechać na spotkanie w dowolne miejsce,
- indywidualnie negocjowane produkty depozytowe i kredytowe,
- bezpłatną obsługę kasową wpłat i wypłat w placówkach MultiBanku,
- bezprowizyjne bankomaty w Polsce i na świecie,
- każdą kartę debetową za 0 zł, w tym kartę World MasterCard dostępną tylko dla użytkowników pakietów.

Standardowa opłata wynosi 19,50 zł – klient nie ponosi opłaty przy spełnieniu warunku regularnych wpływów 5 tys. zł/mies. lub posiadając aktywa w banku w wysokości min. 100 tys. zł.

Pakiet Active zapewnia:
- obsługę w placówkach,
- bezpłatną obsługę kasową wpłat powyżej 10 tys. zł i wypłat w placówkach MultiBanku,
- bezprowiyjne bankomaty w Polsce i na świecie,
- każdą kartę debetową za 0 zł, w tym kartę World MasterCard dostępną tylko dla użytkowników pakietów.

Standardowa opłata wynosi 9 zł, lub 5 zł, jeśli miesięczne wpływy na rachunek klienta wynoszą min, 2 tys. zł.
Załączniki
pakiet.jpg

grafika | 26,6 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.