mBank: OFF we LOVE po raz szósty

mBank: OFF we LOVE po raz szósty

Organizowany w Katowicach OFF Festival to największe wydarzenie na krajowej scenie muzyki alternatywnej, któremu niezmiennie od sześciu lat towarzyszy mBank, będący synonimem bankowości internetowej. Jak co roku, bank ma dla klientów niespodziankę w postaci zwrotu 10 proc. wartości każdej transakcji zbliżeniowej.

Trzy dni wyśmienitej muzyki, cztery sceny rozłożone w największym katowickim parku, blisko 90 wykonawców z całego świata, reprezentujących różne style muzyczne i tysiące fanów alternatywnego grania. To w skrócie OFF Festival 2012 w Katowicach, którego mecenasem jest największy bank wirtualny w Polsce, mBank.

Jak co roku festiwalowa publiczność może liczyć na występy legendarnych muzyków oraz artystów ze współczesnej  sceny alternatywnej. W sierpniu w Katowicach zagrają m.in.: Iggy and the Stooges, Swans, Metronomy, Cool Kids of Death oraz Kobiety.

mBank będzie obecny nie tylko w nazwie głównej sceny festiwalu, ale także w czerwonym namiocie sponsorskim oraz każdym smartfonie, dzięki specjalnym aplikacjom mobilnym i lekkiej wersji serwisu transakcyjnego. Hasłem promującym obecność banku na tegorocznym festiwalu jest OFF we LOVE.Dodatkiem do dobrej zabawy jest w tym roku zwrot 10 proc. wartości każdej transakcji zbliżeniowej, dokonanej kartami mBanku na terenie festiwalu.

mBank objął mecenat nad Festivalem w 2006 r. i od tego czasu wspiera jego rozwój i zaprasza klientów do współudziału w tym niezwykłym muzycznym wydarzeniu.

- OFF Festival ciągle się rozwija, zarówno pod względem muzycznym, jak i organizacyjnym. Dzięki temu jest adresowany do coraz szerszego grona odbiorców, ale jednocześnie nie traci alternatywnego image. To jest jego główna siła, która łączy markę mBanku z OFFem. mBank stał się bankiem uniwersalnym, odpowiadającym na potrzeby szerokiego grona odbiorców, ale wciąż jest także największym bankiem internetowym, który z klientami komunikuje się nieszablonowo, czasem kontrowersyjnie – mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej.

Dyrektorem artystycznym i pomysłodawcą OFF Festivalu jest Artur Rojek, lider Grupy Myslovitz. Cyklicznie organizowane wydarzenie ma za zadanie spopularyzować twórczość artystów spoza głównego nurtu muzycznego wśród szerszego grona odbiorców. Tegoroczna edycja festiwalu jest już siódmą, zaś w Katowicach OFF gości po raz trzeci. mBank związany jest z festiwalem już od sześciu lat. Mecenat nad największym w kraju festiwalem muzyki alternatywnej jest nieodłączną częścią prowadzonych przez bank działań wizerunkowych, opierających się na niestandardowej komunikacji.
Załączniki
off-2.jpg

grafika | 41,1 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.