Kosmiczna kampania ubezpieczeń w mBanku

Kosmiczna kampania ubezpieczeń w mBanku

mBank rozpoczyna nową kampanię promującą ubezpieczenia komunikacyjne dostępne w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Tym razem bank udowadnia, że tylko kosmici przepłacają za OC/AC swojego samochodu. Kampanii towarzyszy popularna wśród klientów promocja „Gwarancja Najniższej Ceny” ubezpieczenia zakupionego w mBanku.

Oferowane przez mBank ubezpieczenia OC/AC tradycyjnie mają najniższą cenę na rynku. Do końca roku bank dodatkowo ją gwarantuje, uruchamiając specjalną promocję, dzięki której klient, który znajdzie tańszą ofertę, otrzyma zwrot różnicy w cenie.

Najnowsza kampania dotyczy wprowadzonej promocji „Gwarancja Najniższej Ceny”.
Przygotowany na jej potrzeby spot telewizyjny nawiązuje do poprzednich odsłon reklamowych, jednak tym razem zamiast drwali, w samochodzie pojawia się nietypowy gość, przedstawiciel obcej cywilizacji. Nie ma on pojęcia o możliwości zakupu ubezpieczenia on-line, z najniższą składką i gwarancją najniższej na rynku ceny. mBank potwierdza: tylko kosmici przepłacają za ubezpieczenie.

Kampania z udziałem postaci kosmity zaplanowana jest do końca roku. Pierwsza jej odsłona będzie widoczna przez pięć tygodni, do drugiej połowy września w telewizji oraz internecie.

W telewizji spot będzie emitowany m.in. w kanałach: TVN , Polsat, Superstacja, Ale Kino, AXN, Canal+ oraz innych wybranych stacjach tematycznych.  
Kampania internetowa swoim zasięgiem obejmie zarówno duże portale (WP, Gazeta.pl), serwisy tematyczne (autoTrader, iPolisa, otoMoto), YouTube, a także mailingi (Onet, WP, o2, etc) oraz serwisy mobilne (T-Mobile, Interia mobile).

Tradycyjnie, kampanię przygotowała agencja AMBASADA Brand Communication (Grupa Czteryczwarte), media zaplanował i zakupił dom mediowy MPG.
Spot wyreżyserował Filip Marczewski, którego nagradzany film „Bez wstydu,” można obecnie oglądać na ekranach kin. Produkcją zajął się dom produkcyjny Flota Filmowa
Załączniki
sus.jpg

grafika | 52,2 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.