W mBanku konto dla harcerzy

W mBanku konto dla harcerzy

Blisko 80 proc. klientów mBanku ma dziś więcej niż 27 lat, nie oznacza to jednak, że bank nie rozwija oferty dla młodszych użytkowników. Do bezpłatnych bankomatów, mPykacza oraz studenckiego zestawu startowego oferowanych dotychczas osobom poniżej 26 roku życia, mBank dodaje teraz dedykowane harcerzom konto.

Obecnie osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia, przez pierwszy rok od założenia rachunku w mBanku mogą korzystać bezpłatnie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz dostać za darmo mPykacza, czyli kartę zbliżeniową w postaci breloka. A Ci z nich, którzy zarejestrują się za pośrednictwem strony mBanku w promocji „Płać kartą - odbierz zestaw studencki” i dokonają kartą transakcji na kwotę min. 100 zł, otrzymają dodatkowo pakiet studenckich gadżetów.

Teraz do istniejących już „młodzieżowych” promocji mBank dołączył kolejną - „Konto z lilijką". Z oferty skorzystać mogą wszyscy harcerze, którzy ukończyli trzynaście lat i są członkami Związku Harcerstwa Polskiego.

- Harcerz, który posiada w mBanku eKONTO lub młodzieżowe izzyKONTO, dostanie od nas bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce w okresie wakacyjnym, czyli od 1 czerwca do 31 sierpnia. Oferta będzie automatycznie włączana przez bank każdego roku pod warunkiem, że klient nadal będzie należał do ZHP – mówi Arkadiusz Pielechowicz, ekspert w Departamencie Usług Podstawowych i Produktów Niebankowych, odpowiedzialny za ofertę. - Natomiast harcerzowi, który dopiero założy w mBanku ROR i w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku zapłaci kartą min. 100 zł, przekażemy dodatkowo 50 zł na opłacenie rocznej składki ZHP – dodaje.

Nowi klienci, aby skorzystać z oferty, powinni wypełnić wniosek internetowy o otwarcie eKONTA lub izzyKONTA dla harcerza dostępny na stronie www.mBank.pl/ZHP, a następnie podpisać umowę o prowadzenie rachunku. Dotychczasowi użytkownicy banku, aby wziąć udział w promocji powinni natomiast wypełnić oświadczenie o chęci przystąpienia do promocji i wysłać je na adres banku (dokument znaleźć można na stronie banku, w zakładce dotyczącej promocji do eKONTA).

„eKONTO z Lilijką” to:
0 zł za prowadzenie konta,
0 zł za przelewy przez internet,
0 zł za kartę przy płatnościach min. 100 zł/mies.,
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w wakacje od czerwca do sierpnia każdego roku,
0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.
Załączniki
konto-z-lilijka.jpg

grafika | 3,79 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.