eKonto z bonusami na portalu zakupów grupowych

eKonto z bonusami na portalu zakupów grupowych

Bezpłatny rachunek internetowy eKonto po raz kolejny pojawia się na popularnym portalu zakupów grupowych, Gruper.pl. Tym razem osoby, które zdecydują się na zakup kuponu, otrzymają od banku premię w wysokości 100 zł oraz bezpłatny, 90-dniowy dostęp do usługi umożliwiającej bezprowizyjną wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

Obecna oferta mBanku na portalu Gruper jest szóstą tego typu propozycją banku dla internautów korzystających z zakupów grupowych. Prezentowany w tej edycji darmowy kupon upoważnia do otwarcia bezpłatnego rachunku eKonto oraz otrzymania na tej podstawie nawet 100 zł. Premia w wysokości 50 zł będzie przyznawana przez 2 kolejne miesiące, w pierwszym miesiącu pod warunkiem zawarcia umowy o prowadzenie rachunku oraz kartę debetową, a w drugim pod warunkiem dokonania trzech transakcji kartą debetową do 31 października br.

Dodatkowo, dla klientów, którzy za pośrednictwem specjalnego linku z otrzymanego kuponu otworzą rachunek, bank przygotował promocję, w ramach której przez 90 dni mogą bez opłat korzystać z usługi „Wypłaty ze wszystkich bankomatów

”.Zakupy grupowe nie tracą na popularności. W ciągu ostatniego roku powstało ponad 40 tego typu serwisów, a liczba klientów z nich korzystających wzrosła dziesięciokrotnie zaledwie w ciągu jednego roku i sięga już ponad 6 mln. Jak tłumaczy Oskar Nowak, odpowiedzialny za ofertę internetowego mBanku, równie dynamicznie zmienia się oferta produktów dostępnych w ramach tego rodzaju zakupów: - Gdy w grudniu zeszłego roku mBank zaprezentował swój ROR w ramach oferty zakupów grupowych, byliśmy pionierami w tej dziedzinie. Dziś nikogo już nie dziwią oferty doradztwa finansowego i podatkowego, propozycje kupna mieszkania od dewelopera czy na przykład oferty kredytowe – tłumaczy Nowak – Co ważne, zakupy grupowe to efektywny i niskokosztowy kanał sprzedaży, więc jego popularność wśród instytucji komercyjnych może wciąż rosnąć – dodaje.
Załączniki
1-44967-485x325c.jpg

grafika | 42,6 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.