MultiBank i mBank liderami rankingu Newsweeka

MultiBank i mBank liderami rankingu Newsweeka

Banki detaliczne z Grupy BRE ponownie zatryumfowały w plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. MultiBank został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem tradycyjnym, a mBank okazał się liderem bankowości mobilnej oraz jednym z najlepszych banków internetowych. To kolejne wyróżnienie w tym tygodniu.

Plebiscyt „Przyjazny Bank Newsweeka 2012” został przygotowany na zlecenie tygodnika przez pracownię MillwardBrown SMG/KRC. Badanie opierało się na metodzie tajemniczego klienta, w ramach której pracownicy instytutu wcielili się w klientów banków i z tej perspektywy oceniali jakość usług świadczonych przez instytucje finansowe w Polsce.

W głównej kategorii rankingu – „Bank dla Kowalskiego” – podobnie jak przed rokiem, pierwsze miejsce zajął MultiBank. Ankieterzy docenili go między innymi za kompetencje pracowników sieci oddziałów.

– Głęboko wierzę, że jedyną drogą do sukcesu w bankowości jest zrozumienie, a nawet wyprzedzanie potrzeb klienta. Nasz wynik w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” potwierdza, że taka filozofia znajduje uznanie w oczach klientów, z czego jesteśmy dumni – mówi Cezary Stypułkowski, prezes zarządu BRE Banku.

W następnej kategorii – „Bank mobilny” – triumfował z kolei mBank, po awansie z dziewiątego na pierwsze miejsce. Wirtualny bank z Grupy BRE znalazł się również na podium w kategorii banków internetowych, zajmując drugą pozycję.
   
– W bankowości, poza jakością obsługi, liczy się także innowacyjne podejście. Stąd wiele inicjatyw, podejmowanych przez nas w tym obszarze. Ciągle udoskonalamy ofertę mBanku i MultiBanku w taki sposób, by była prostsza i bardziej przyjazna dla klientów. Budujemy też projekt nowego mBanku, będący ważnym krokiem w rozwoju polskiej bankowości elektronicznej – dodaje Cezary Stypułkowski.

Dla MultiBanku wyróżnienie Newsweeka to już druga nagroda w tym tygodniu. Wcześniej bank okazał się najlepszy wśród instytucji finansowych w rankingu „Jakość Obsługi”, którego jurorami są konsumenci. Za pośrednictwem strony jakoscobslugi.pl, klienci oceniają poziom usług świadczonych przez banki - i to zarówno za pośrednictwem tradycyjnych oddziałów, jak i stron internetowych oraz infolinii. W portalu mogą oni również zamieszczać swoje komentarze. Dzięki temu firmy mają możliwość poznania opinii konsumentów oraz udzielenia odpowiedzi na ich ewentualne pytania.
Załączniki
naklejka-newsweek-2012-xs.jpg

grafika | 35,3 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.