mBank i T-Mobile: już można płacić telefonem

mBank i T-Mobile: już można płacić telefonem

mBank uruchamia usługę płatności mobilnych w technologii zbliżeniowej NFC. Oferta przeznaczona jest dla klientów sieci T-Mobile i polega na połączeniu karty SIM w telefonie z kartą debetową wydawaną do bezpłatnego rachunku eKonto. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon przejmuje funkcje karty płatniczej. 

Obecnie nawet za najmniejsze codzienne zakupy klienci mBanku i T-Mobile mogą zapłacić zbliżeniowo i aby to zrobić, nie muszą mieć przy sobie portfela. Wystarczy posiadać telefon z modułem NFC i aplikacją MyWallet od T-Mobile. W aparacie umieszczana jest specjalna karta SIM, na której zdalnie instalowana jest karta debetowa do rachunku bieżącego w mBanku – eKonta. Karta pozwala również realizować płatności przez internet i telefon.

Zamówienie i korzystanie z karty debetowej, powiązanej z kartą SIM sieci T-Mobile, jest bezpłatne. Także otwarcie i prowadzenie rachunku eKonto w mBanku nie wiąże się z opłatami.

Ponadto nowi klienci, którzy zapewnią miesięczny wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł, będą otrzymywali 10 proc. zwrotu wartości każdej transakcji (łącznie zwrot może wynieść nawet 180 zł w ciągu 6 miesięcy). Promocją tą zostanie również objętych pierwszych 500 obecnych Klientów mBanku, którzy wgrają kartę MasterCard Debit PaySIM na swój telefon w T-Mobile.

Dla nowych klientów, chcących korzystać z płatności NFC, mBank przygotował specjalną ofertę. Kupując telefon wyposażony w moduł NFC w T-Mobile oraz otwierając eKonto w mBanku, debetową kartę SIM otrzymają oni bez opłat. Dodatkowo, otwarcie konta oraz wgranie karty na telefon będzie premiowane kwotą 50 zł, a po dokonaniu trzech transakcji, bank przyzna następne 50 zł.

Co zrobić, aby zamówić kartę i móc płacić zbliżeniowo telefonem?

Klienci mBanku: wystarczy posiadać telefon NFC z kartą SIM NFC w T-Mobile oraz uruchomić usługę MyWallet i złożyć wniosek o kartę MasterCard Debit PaySIM na stronach banku www.mbank.pl, za pośrednictwem mLinii lub samodzielnie w serwisie transakcyjnym banku. Karta znajdzie się na telefonie w ciągu maksymalnie 15 minut od aktywacji w serwisie banku.

Osoby nie będące jeszcze klientami mBanku: wystarczy posiadać telefon NFC z kartą SIM NFC w T-Mobile i uruchomić usługę MyWallet oraz złożyć wniosek o eKonto z kartą MasterCard DebitPaySIM na stronach banku:. www.mbank.pl/t-mobile. Karta znajdzie się na telefonie w ciągu maksymalnie 15 minut od aktywacji w serwisie banku.
Załączniki
widget-mbank-002.jpg

grafika | 16,7 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.