Usługa maklerska aktywowana on - line w jeden dzień

Usługa maklerska aktywowana on - line w jeden dzień

mBank usprawnił proces aktywacji usługi  maklerskiej, dając klientom możliwość zatwierdzenia umowy kodem z wiadomości SMS. Dzięki temu usługa będzie aktywna w ciągu jednego dnia. W podobny sposób można obecnie aktywować usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych oraz dostęp do instrumentów pochodnych.


- Wprowadzone właśnie rozwiązanie daje szansę osobom, które często w ostatniej chwili decydują się na wzięcie udziału w ofercie publicznej. Nasze doświadczenia wskazują, że na wzięcie udziału w IPO klienci decydują się w ostatniej chwili, ale nie mają jeszcze usługi maklerskiej. Dla wielu było to dotąd barierą w dokonaniu inwestycji. Teraz nie będzie już konieczne oczekiwanie na otwarcie kontraktu. A w okresach między kolejnymi IPO aktywacja usługi maklerskiej będzie po prostu wygodna, bo możliwa bez wychodzenia z domu – mówi Zbigniew Trzeciak, odpowiedzialny za usługę maklerską w mBanku i MultiBanku.

Nowy proces jest skierowany zarówno do obecnych, jak i do nowych klientów, dla których jednocześnie zostanie otwarty rachunek eKONTO bez konieczności składania dodatkowego wniosku. Nowi klienci banku będą mogli zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku także w formie elektronicznej.

Jak otworzyć rachunek maklerski przez SMS?

- Klient wypełnia w serwisie transakcyjnym lub na stronie www.mbank.pl wniosek o eMAKLERA i wybiera sposób zawarcia umowy poprzez „Potwierdzenie umowy kodem SMS”,
- następnie otrzymuje email z informacją o oczekującej w serwisie transakcyjnym umowie,- z serwisu banku klient zostanie przekierowany na stronę z umową, którą powinien zaakceptować kodem z wiadomości SMS,
- usługa będzie aktywna następnego dnia,  po podpisaniu umowy, jeżeli klient zaakceptuje umowę do godziny 18:00 lub dwa dni później jeżeli zaakceptuje umowę po godzinie 18:00.

W ten sam sposób można aktywować usługę Instrumenty Pochodne oraz rachunek do obsługi funduszy inwestycyjnych.
Załączniki
210x90.jpg

grafika | 7,1 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.