mBank proponuje zysk z Euro

mBank proponuje zysk z Euro

mBank uruchomił subskrypcję na lokatę strukturyzowaną, której aktywem bazowym jest kurs polskiego złotego do euro. Produkt ma krótki, sześciomiesięczny, okres inwestycyji i umożliwia osiągnięcie zysku na poziomie nawet 12 proc. w skali roku. 

- Lokata jest odpowiednim produktem dla klientów, którzy oczekują inwestycji na krótki okres. Dodatkową jej zaletą jest popularne aktywo bazowe, które daje możliwość inwestowania na rynku walutowym przy jednoczesnym bezpieczeństwie zaangażowanego kapitału – mówi Michał Szrajber, odpowiedzialny za produkty strukturyzowane w mBanku.

Zapisy na lokatę potrwają do 11 grudnia br. Lokata stukturyzowana Zysk z Euro oznacza pełną ochronę wpłaconego kapitału, jej założenie i zarządzanie nią nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Minimalna kwota wpłaty to 1 tys. zł.

Aktywem bazowym lokaty jest kurs polskiego złotego do euro obserwowany na fixingu ogłaszanym przez Narodowy Bank Polski.

Strategia produktu zakłada wzrost kursu EUR/PLN w perspektywie najbliższych 6 miesięcy. Maksymalne możliwe do osiągnięcia oprocentowanie to 12 proc. w ciągu roku, czyli maksymalnie 6 proc. za okres trwania lokaty. Zysk w tej wysokości zostanie wypłacony, jeśli w dniu wygaśnięcia lokaty kurs euro będzie o 7 do 12 groszy wyższy niż w dniu otwarcia produktu.
Załączniki
lokatastruktura.jpg

grafika | 52,8 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.