mBank proponuje Kartę Podarunkową pod choinką

mBank proponuje Kartę Podarunkową pod choinką

Jak pokazują badania TNS Polska, Polacy są w większości praktyczni. Ponad połowa rodaków (53 proc.) życzyłaby sobie pod choinką znaleźć pieniądze, które można by przeznaczyć na dowolny cel. Wszystkim, którzy zechcą spełnić marzenie bliskich, mBank proponuje specjalną podarunkową kartę pre-paid, z której można korzystać cały rok.  Dodatkowo, na obdarowaną osobę czeka 40 proc. rabatu w księgarni Pascal.pl.

W tym roku wszystkim niezdecydowanym, co kupić na prezent dla bliskich, mBank proponuje MasterCard eMoney PayPass - przedpłaconą Kartę Podarunkową, którą można zasilić dowolnie wybraną kwotą  i przekazać wybranej osobie.

Dodatkowo, klienci którzy otrzymają kartę, mogą skorzystać ze zniżki na zakupy w internetowej księgarni Wydawnictwa Pascal (www.pascal.pl), sięgającej 40 proc. Jeśli natomiast zdecydują się otworzyć rachunek eKONTO, mogą liczyć na promocyjne warunki:

• rabat 10% na OC lub 20% na AC lub,
• zwrot 10% wartości zakupów przez internet lub,
• zwrot 100% doładowań telefonu.

Klient mBanku, który podaruje kartę i poleci otwarcie rachunku, może zyskać dodatkowo także 250 zł premii za skuteczne polecenie.

Karta Podarunkowa wyposażona jest w technologię PayPass umożliwiającą szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, bez konieczności podawania kodu PIN, do kwoty 50 zł. Można z niej korzystać w bankomacie, a także płacić w internecie oraz realizować zamówienia telefoniczne czy pocztowe. Karta ma zasięg międzynarodowy, ponieważ można z niej korzystać w Polsce i za granicą, w każdym punkcie oznaczonym logo MasterCard.

Posiadacze karty mają także dostęp do szerokiego programu rabatowego, dostępnego w ponad 3 tys. sklepów, ze zniżkami do 55 proc.  Sprezentowaną kartę można zasilać dowolnymi kwotami przez cały rok, np. przelewem bankowym. Do karty dodany jest indywidualny rachunek, który umożliwia pełną kontrolę wydatków.

Karta przedpłacona ma szczególny, świąteczny wizerunek. Kupujący może ją także zapakować w specjalnie przygotowaną kopertę wraz z karnetem, na którym można złożyć własne życzenia.

Kartę można zamówić na stronie banku www.mBank.pl oraz za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Jednorazowy koszt zamówienia karty wynosi 15 zł, jednak osoby pilnie śledzące profil mogą liczyć na promocyjną cenę w ramach Happy Hours.

Źródło badania: TNS Polska, TNS Polska dla Grupy Allegro, Interactive Research Center. Badanie przeprowadzono od 22 do 27 listopada 2012 r. na reprezentatywnej ogólnopolskiej próbie 1000 respondentów.

BRE Bank (którego częścią są mBank i MultiBank) to trzeci największy bank w Polsce pod względem aktywów. Obsługuje ponad 4 mln klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod marką BRE oferowane są usługi bankowości korporacyjnej, skierowane do największych przedsiębiorstw i firm segmentu MSP oraz jednostek sektora publicznego. Usługi bankowości detalicznej dla klientów indywidualnych i mikrofirm świadczone są z kolei pod markami mBanku i MultiBanku. mBank jest największym bankiem internetowym w kraju, niezmiennie od ponad 12 lat pozostając synonimem bankowości elektronicznej. MultiBank specjalizuje się w usługach personal banking i kieruje ofertę do osób zamożnych.
BRE Bank notowany jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wśród dwudziestu największych spółek.
Załączniki
karta-podarunkowa.jpg

grafika | 39,5 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.