Klient mBanku i MultiBanku poleci na sylwestra za darmo

Klient mBanku i MultiBanku poleci na sylwestra za darmo

Sierpniowe badanie Instytutu Homo Homini dotyczące sposobu korzystania z transportu lotniczego dowodziło, że Polacy latają chętnie i chcą w ten sposób podróżować częściej. Miastem, które odwiedziliby najchętniej, był Paryż. Większość klientów mBanku i MultiBanku, korzystających z kart MasterCard Miles & More, będzie to marzenie mogło spełnić za darmo jeszcze w tym roku.

Posiadacze kart kredytowych MasterCard Miles & More Premium mogą skorzystać z promocyjnych, darmowych lotów jeszcze w tym roku.

Wymarzony przez 27 proc. respondentów z sierpniowego badania Paryż dostępny jest w ofercie partnerów programu, w ramach Okazji milowych już od 10 tys. mil. Jest to okazja dla klientów mBanku, którzy zdecydowali się na kartę w wersji Premium we wrześniu b.r. i od tego czasu aktywnie z niej korzystali, biorąc przy tym udział w promocjach organizowanych przez bank. Dzisiaj takie osoby mogą mieć na swoich rachunkach ponad  14 tys. mil i wymarzony lot w zasięgu ręki.

Z kolei klienci korzystający z kart MasterCard Miles&More, którzy używają ich aktywnie od września b.r., będą  mogli liczyć na darmowy bilet już w połowie przyszłego roku.W skrócie oznacza to, że przeciętnie posiadacz karty w wersji Premium uzbiera 10 tys. mil w okresie 4 m-cy, zaś karty w wersji podstawowej w ok. 10 m-cy.

- Na polskim rynku utarło się, że programy lojalnościowe, bez względu na to, czy dotyczą jednego partnera, czy agregują usługi wielu stron, nie mają dla klienta realnej wartości, a prawdziwą nagrodę bardzo trudno jest zdobyć – mówi Joanna Materka, odpowiedzialna za segment kart kredytowych w mBanku i MultiBanku. – Nasz przykład pokazuje, że nagroda nie musi być „gruszką na wierzbie”, ale może być naprawdę w zasięgu ręki. – dodaje.W grudniu każda transakcja kartami MasterCard Miles& More premiowana jest podwójną liczbą mil. Aby liczyć na dodatkowe mile wystarczy dokonać 40 płatności w sklepie lub przez internet.Dodatkowo bank rozpoczął intensywną kampanię promującą program Miles&More. Na polskich lotniskach można zobaczyć nie tylko tradycyjne reklamy outdoorowe, ale też jeżdżące po pasach transmisyjnych walizki z logotypem mBanku, a także spotkać hostessy w strojach stewardess, które będą zachęcać podróżnych do skorzystania z programu w ramach oferty kart kredytowych mBanku i MultiBanku. Bank wydał już ponad 10 tys. kart kredytowych z programem Miles&More

BRE Bank (którego częścią są mBank i MultiBank) to trzeci największy bank w Polsce pod względem aktywów. Obsługuje ponad 4 mln klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod marką BRE oferowane są usługi bankowości korporacyjnej, skierowane do największych przedsiębiorstw i firm segmentu MSP oraz jednostek sektora publicznego. Usługi bankowości detalicznej dla klientów indywidualnych i mikrofirm świadczone są z kolei pod markami mBanku i MultiBanku. mBank jest największym bankiem internetowym w kraju, niezmiennie od ponad 12 lat pozostając synonimem bankowości elektronicznej. MultiBank specjalizuje się w usługach personal banking i kieruje ofertę do osób zamożnych.
BRE Bank notowany jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wśród dwudziestu największych spółek.
Załączniki
mc-m-m-premium-mbank.jpg

grafika | 177 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.