Analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku najlepsi na rynku
Copy

Kopiuj tekst

Analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku najlepsi na rynku

W dziesiątym rankingu analityków giełdowych przygotowywanym przez Gazetę Giełdy Parkiet, analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku zajęli, podobnie jak w ubiegłych latach, pierwsze miejsce. Kamil Kliszcz uznany został za najlepszego analityka branży paliwowej.

Co roku zarządzający funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi oraz stratedzy asset management dokonują wyboru najlepszych analityków na rynku. Już po raz kolejny największą łączną liczbę punktów zebrali analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku. W branży paliwowej bezkonkurencyjny okazał się Kamil Kliszcz. Za najlepszego w analizie technicznej uznany został Piotr Neidek.

Wysoko oceniony został także Michał Marczakw branży wydobycie oraz Jakub Szkopek w przemyśle. W czołówce najlepszych analityków wyróżniono również Izę Rokicką, zajmującą się  branżą finansową oraz Gabrielę Borowską , zajmującą się branżą handlową.

Według Michała Marczaka, szefa analityków DI BRE i jednocześnie analityka, który znalazł się w czołówce analityków w kategorii strategia rynkowa, kluczem do zbudowania dobrego zespołu analityków jest przede wszystkim odpowiedni dobór ludzi oraz dobra współpraca w zespole. Dodatkowo, jak mówi Marczak, ważna jest także umiejętność przekazania wiedzy na temat danej branży klientom.

- Nasi analitycy przez cały czas pogłębiają swoją wiedzę na temat branży, którą się zajmują, utrzymują stały kontakt z zarządami spółek, a także wymieniają się informacjami między sobą. Dzięki temu są silnym zespołem. – mówi Michał Marczak– Zwycięstwo w rankingu układanym przez zarządzających funduszami to moim zdaniem najlepsze potwierdzenie kwalifikacji i profesjonalizmu mojego zespołu – dodaje.

Dom Inwestycyjny BRE Banku jest jednym z najdłużej funkcjonujących na pol­skim rynku kapitałowym domów maklerskich. Prowadzi działalność od 1991 roku, kierując ofertę do wszystkich ak­tywnych grup inwestorów zarówno instytucjo­nalnych, jak też indywidualnych. Oferta brokera obejmuje pełen zakres dostępnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich – w tym rozwiązania dla inwestorów giełdowych oraz emitentów papierów wartościowych. Obecnie DI BRE obsługuje aż 300 tys. aktywnych ra­chunków maklerskich i jest pod tym względem liderem rynku.

DI BRE przeprowadził pierwszą na polskim rynku emisję akcji z prawem poboru, przygotował pierwszą publiczną emisję warrantów, zawarł pierwszą w hi­storii Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) transakcję, której przedmiotem były kontrakty terminowe i transakcję krótkiej sprzedaży. W tym roku, w 20. rocznicę powstania DI BRE udostępnił pod adresem www.dibre.pl nowy serwis internetowy dla klientów, na którym można znaleźć informacjr o rynku kapitałowym wzbogacone o profesjonalne opracowania analityczne oraz przydatne w inwestowaniu rozwiązania funkcjonalne. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.