Kredyt samochodowy MultiBanku on-line w 15 minut
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt samochodowy MultiBanku on-line w 15 minut

MultiBank uruchomił kolejny kanał dystrybucji kredytu samochodowego. Dotychczas produkt ten dostępny był w 134 oddziałach MultiBanku oraz w co dziesiątym salonie dilerskim w Polsce. Teraz aktywni klienci mogą z niego skorzystać także on-line w ciągu 15 minut. To pierwszy kredyt samochodowy w kraju dostępny w pełni przez internet.

Kredyt samochodowy to drugi, po hipotecznym, najczęściej posiadany przez zamożnych Polaków produkt kredytowy (badania przeprowadzonych przez TNS Pentor na zlecenie MultiBanku). Dlatego MultiBank, którego grupę docelową stanowią osoby o ponadprzeciętnych dochodach,  od dwóch lat aktywnie konkuruje o udział w finansowaniu kupowanych przez nich aut, systematycznie poszerzając kanały dystrybucji kredytu samochodowego oraz uatrakcyjniając jego parametry (w grudniowym rankingu portalu TotalMoney produkt MultiBanku uznany został za najlepszy na rynku). Dzięki temu, pomimo obecnej dekoniunktury, MultiBank coraz wyraźniej zaznacza swą obecność na tym rynku. - Po trzech kwartałach, wbrew trendom, zanotowaliśmy 10-procentowy wzrost wartości sprzedaży oraz zwiększyliśmy nasz udział w rynku z 3 proc. w 2010 r. do 4 proc. obecnie. Chcemy się nadal rozwijać, dodając kolejne kanały dystrybucji oraz wykorzystując potencjał własnej bazy klientów, dla której przeznaczony jest kredyt samochodowy on-line – komentuje Grażyna Zawisza, zastępca dyrektora ds. Kredytów Niehipotecznych i Kart Kredytowych, zajmująca się wdrożeniem produktu w MultiBanku. Dotychczas klienci zainteresowani kredytem samochodowym MultiBanku mogli skorzystać z tego produktu odwiedzając jeden ze 134 oddziałów banku lub zawnioskować o kredyt za pośrednictwem jednego z ponad 170 wybranych salonów dilerskich współpracujących z MultiBankiem. Teraz produkt  dostępny jest też zdalnie.- W ramach „Oferty dla Ciebie”, aktywni klienci banku po zalogowaniu do systemu transakcyjnego poznają kwotę, jaką bank może im pożyczyć na zakup auta, nawet w ciągu 15 minut. Dzięki specjalnej procedurze on-line, kredyt udzielany jest bez konieczności przedstawiania dokumentów pojazdu oraz z możliwością ustanowienia zabezpieczenia po zakupie – wyjaśnia Zawisza. – Aby uzyskać kredyt wystarczy wypełnić uproszczony internetowy wniosek. Na tej podstawie doradca banku kontaktuje się telefonicznie z klientem, aby poinformować go o dalszym przebiegu procesu. Na koniec klient elektronicznie zawiera umowę kredytową. Po jej akceptacji gotówka w ciągu 15 minut przelewana jest na rachunek kredytobiorcy, a klient z pieniędzmi w portfelu może swobodnie poszukiwać samochodu - dodaje Zawisza.Mimo że kredyt wypłacany jest jeszcze przed zakupem auta, to jego oprocentowanie jest takie jak w przypadku zabezpieczonych kredytów samochodowych. Na ustanowienie zabezpieczenia dla kredytu (cesja z polisy OC/AC) klient ma 30 dni od momentu jego uruchomienia. Jeśli termin ten zostanie przekroczony, udzielony kredyt zostanie potraktowany przez bank jako gotówkowy.Kredyt  samochodowy on-line MultiBanku, dostępny w ramach „Oferty dla Ciebie”: okres kredytowania: od 6 do 84 m-cy,  kwota kredytu:  do 100 tys. zł, brak wymaganego wkładu własnego, dostępna kwota kredytu niezależna od wartości pojazdu (brak określonego maksymalnego poziomu LTV)dodatkowe bonusy: zniżka na ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.