Karin Katerbau odejdzie z BRE Banku w pierwszym półroczu 2012

Karin Katerbau odejdzie z BRE Banku w pierwszym półroczu 2012

8 grudnia Rada Nadzorcza Oldenburgishe Landesbank nominowała Karin Katerbau na członka zarządu.Po uzyskaniu decyzji Rady Nadzorczej BRE Banku, Karin Katerbau obejmie swoje nowe stanowisko w zarządzie Oldenburgishe Landesbank prawdopodobnie w połowie 2012 roku.Karin Katerbau będzie wykonywała dotychczasowe obowiązki w BRE do czasu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, zapewniając w ten sposób płynne i efektywne przekazanie zadań swojemu następcy, którego nazwisko zostanie ogłoszone w późniejszym terminie.Karin Katerebau jest odpowiedzialna za obszar finansów w BRE Banku od września 2008.- Karin jest wyjątkowym szefem naszego obszaru finansów, będzie nam jej brakowało. Jej poświęcenie i ciężka praca w ogromnym stopniu przyczyniły się do sukcesu naszego banku. Życzę jej powodzenia w przyszłej pracy, która z pewnością będzie ciekawym wyzwaniem, a także szansą na kontynuowanie kariery bliżej rodzinnego domu – mówi Cezary Stypułkowski, prezes zarządu BRE Banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.