eMakler w nowej odsłonie

eMakler w nowej odsłonie

mBank wdrożył w serwisie transakcyjnym aplikację do obserwacji notowań i wykresów giełdowych, mStatica, a wraz z nią notowania mobilne. Rozwiązanie dostępne jest dla blisko 200 tys. użytkowników usługi maklerskiej.

Aplikacja mStatica prezentuje kursy i wykresy giełdowe on-line, umożliwia zaawansowane zarządzanie instrumentami w zakładkach i monitorowanie rynku, a także udostępnia wskaźniki analizy technicznej oraz  różnorodne sposoby prezentacji danych w wykresach liniowych i kolumnowych. Jest to rozwiązanie zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących inwestorów, upraszczające sposób korzystania z usługi maklerskiej dzięki zintegrowaniu z serwisem transakcyjnym banku. Pozwoli to klientom na składanie zleceń kupna/sprzedaży wprost z poziomu aplikacji.- U podstaw wprowadzenia i rozwoju usługi maklerskiej w mBanku zawsze leżało budowanie przewagi konkurencyjnej w zakresie szerokości oferty. W międzyczasie stała się to najpopularniejsza na rynku usługa, a  jej dalszy rozwój i kolejne zmiany to efekt nieustannie rosnących oczekiwań klientów. Tym bardziej, że wielu z inwestorów korzystających z naszego rozwiązania stało się wytrawnymi graczami giełdowymi - mówi Monika Chwiedziewicz, zastępca dyrektora Departamentu Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych.Ważną zmianą jest także wprowadzenie kalkulatora zysków i strat, czyli prezentacji średniej ceny kupna poszczególnych papierów w portfelu klienta, kursu na zamknięciu sesji z dnia poprzedniego i zysku/straty w stosunku do średniej ceny kupna.Dodatkowo, w ramach eMaklera klienci uzyskali możliwość składania szybkich zleceń, bez konieczności prezentowania podsumowania oraz zatwierdzania hasłem, mogą także poznać stan portfela na określony dzień w przeszłości dzięki funkcji „wycena portfela”. Zmianom uległy także formatki zleceń kupna i sprzedaży, co ma uprościć inwestowanie.Poza zmianami w usłudze maklerskiej, klientom mBanku zaprezentowano także możliwość generowania potwierdzeń dokonania przelewu na wybrany adres e-mail automatycznie po zleceniu przelewu oraz uproszczoną procedurę wykonania przelewu.Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym 2,7 mln Klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce (m.in. Audyt Bankowości Detalicznej TNS Pentor za I kwartał 2011 r.). W roku 2011 mBank został także ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.