Aplikacje mBanku najpopularniejsze i najlepiej oceniane w polskim AppStore

Aplikacje mBanku najpopularniejsze i najlepiej oceniane w polskim AppStore

"

Tylko w ciągu dwóch pierwszych tygodni obecności w AppStore, aplikacje mBanku na urządzenia Apple pobrało ok. 11 tys. Klientów. Użytkownicy uznali również aplikację na iPhone’a za najlepszą wśród darmowych aplikacji bankowych.

Aplikacje mBanku na iPhone oraz iPad podbijają polski AppStore, stając się najpopularniejszymi i najczęściej pobieranymi darmowymi wersjami dostępnych aplikacji finansowych.

Od chwili debiutu aplikacji odnotowaliśmy średnio ponad 1,5 tys. logowań dziennie, z czego trzy czwarte stanowiły wejścia z iPhone i aż 25 proc. z iPada – mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej, reprezentujący mBank. Tak wysoka liczba pobrań aplikacji już w pierwszych dniach potwierdza, że nasi Klienci to nie tylko osoby aktywnie korzystające z bankowości elektronicznej, ale także awangarda użytkowników bankowości mobilnej. Szczególnie cieszy także bardzo dobra ocena wystawiona naszej aplikacji przez użytkowników, jest to bowiem najlepszy wyraz uznania dla naszych starań o dostarczanie Klientom rozwiązań o najwyższej jakości – dodaje Kucharski.

Obie aplikacje umożliwiają proste i bezpieczne uzyskanie informacji o posiadanych produktach w mBanku oraz wykonanie najważniejszych operacji, np. sprawdzenie stanu i historii rachunków, pobranie szczegółów dotyczących posiadanych kredytów, lokat i inwestycji. Za pośrednictwem aplikacji można także przelać pieniądze do zdefiniowanego odbiorcy, spłacić kartę kredytową lub doładować telefon komórkowy.

W najbliższym czasie obie aplikacje zostaną wzbogacone o możliwość wyszukiwania rabatów do kart płatniczych, notowania funduszy inwestycyjnych oraz kursy walut.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym 2,7 mln Klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce (m.in. Audyt Bankowości Detalicznej TNS Pentor za I kwartał 2011 r.). W roku 2011 mBank został także ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.