Wyższy zysk i negocjowane stawki

Wyższy zysk i negocjowane stawki

"

MultiBank podniósł oprocentowanie lokaty jednodniowej, a dla klientów Aquarius przygotował wyższe, negocjowane stawki wybranych produktów depozytowych.

Po podwyżce oprocentowanie lokaty jednodniowej dla klientów Aquarius (osób zamożnych, stanowiących grupę docelową banku) wynosi 4 proc., co jest odpowiednikiem 4,94 proc. na tradycyjnej lokacie, od której pobierany jest podatek od dochodów kapitałowych. Natomiast dla klientów posiadających MultiKonta Ja, My lub Jestem,  nowa stawka ustalona została na poziomie 3 proc. w skali roku, czyli 3,70 proc. na tradycyjnej lokacie.

- Jednocześnie MultiBank podwyższył negocjowane parametry depozytów dla klientów, których aktywa zgromadzone w banku (ulokowane na lokatach, rachunkach oszczędnościowych i maklerskich oraz w funduszach inwestycyjnych), wynoszą łącznie min. 200 tys. zł. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od posiadanej relacji z bankiem. Szeroka współpraca pozwala na uzyskanie stawek istotnie wyższych od standardowych parametrów oferty depozytowej banku - mówi Monika Chwiedziewicz, odpowiedzialna za ofertę depozytową i inwestycyjną MultiBanku i mBanku.

Informacje dodatkowe:
PRODUKT:
- lokata jednodniowa, 
- minimalna kwota lokaty: 1 tys. zł, jeśli jej wartość nie przekroczy ok. 21 tys. zł, wówczas odsetki od lokaty nie są opodatkowane,
- kapitalizacja odsetek na MultiKonto lub na rachunek lokaty, 
- możliwość założenia nieograniczonej liczby lokat (wypłacane każdego dnia),
- lokatę można otworzyć za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku, multilinii oraz w placówkach banku,
- lokatę mogą założyć klienci posiadający rachunek indywidualny w MultiBanku.    

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.