Jaguar z promocyjnym kredytem MultiBanku

Jaguar z promocyjnym kredytem MultiBanku

MultiBank wprowadził do oferty kredyt samochodowy z ratą balonową. Jako pierwsi mogą z niego skorzystać klienci ekskluzywnych marek Jaguar, Land Rover oraz Range Rover. Tym samym bank rozpoczyna ekspansję na rynku aut luksusowych.

MultiBank od półtora roku aktywnie konkuruje na rynku kredytów samochodowych. Bank kredytuje przede wszystkim auta nowe ze średniej i górnej półki rynkowej, gdyż takie samochody zazwyczaj kupują zamożni Polacy stanowiący grupę docelową MultiBanku. Dziś nowe samochody stanowią 70 proc. finansowanych przez bank zakupów.

- Obecnie nasze produkty dostępne są w blisko 170 salonach dilerskich w Polsce (co 10. salon w kraju). Dzięki nowym kanałom dystrybucji oraz uatrakcyjnieniu oferty, w ciągu roku zwiększyliśmy pięciokrotnie miesięczną sprzedaż kredytów samochodowych, udzielając ich w całym 2010 r. na sumę ponad 130 mln zł. Na koniec 2011 r. liczba ta ma wzrosnąć do poziomu 200 mln zł. Aby osiągnąć ten cel systematycznie wprowadzamy kolejne rozwiązania produktowe – mówi Cezary Kocik, dyrektor Banku ds. Sprzedaży i Procesów Biznesowych Bankowości Detalicznej. – W marcu tego roku wraz z częścią korporacyjną BRE Banku i BRE Leasingiem, MultiBank uruchomił kredyt na finansowanie stocków dilerskich (kredyt na zakup aut od producenta). Teraz wprowadzamy kredyt z ratą balonową 50/50 – dodaje.

Jako pierwsi mogą z niego skorzystać klienci 12 salonów samochodowych JLR, dystrybutora aut z logotypem Jaguar, Land Rover oraz Range Rover. Tym samym bank rozpoczyna ekspansję na rynku aut luksusowych.

- Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi dilerami zainteresowanymi tego rodzaju kredytami. Do końca roku chcemy udostępnić ten produkt w kilkunastu salonach dilerskich w całej Polsce, również w opcji 40/60 oraz 60/40 – mówi Michał Nalepa, odpowiedzialny za współpracę z dilerami w MultiBanku.

Kredyt 50/50 dostępny w salonach marek Jaguar i Land Rover udzielany jest na specjalnych warunkach, bez naliczania prowizji oraz oprocentowania. Oznacza to, że rzeczywista stopa roczna w tym wypadku wynosi zero proc. Produkt jest jedynym tego typu dostępnym w salonach JLR (MultiBank ma w tym zakresie wyłączność). Co więcej w ramach współpracy z BRE Bankiem klienci JLR mogą też skorzystać z promocyjnej oferty BRE Leasingu.

Informacje dodatkowe:
Warunki promocji:
- produkt: kredyt 50/50 bez prowizji i odsetek,
- pierwsza wpłata: 50 proc. wartości kredytu w dniu zakupu auta,
- druga wpłata: po 12 miesiącach, kolejne 50 proc. wartości,
- prowizja: 0 zł,
- oprocentowanie: 0 zł,
- waluta: PLN,
- możliwość rozłożenia drugiej części kredytu na kolejne raty.

Promocja obowiązuje na zakup nowego modelu Land Rover Evoque (model premierowy w Europie), Land Rovera Discovery 4 oraz Jaguara XF (dotychczas najpopularniejsze modele oferowane w salonach JLR). Obecnie trwają rozmowy nad rozszerzeniem promocji.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.