Zgłoszenia do tytułu Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2010

Zgłoszenia do tytułu Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2010

Radio PiN i BRE Bank już po raz trzeci organizują konkurs dla kobiet przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących własne firmy, jak i pracujących w korporacjach. Tylko do 20. września można zgłosić Kandydatkę do tytułu Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2010.W tym roku tytuł Bizneswoman Roku zostanie przyznany w dwóch równorzędnych kategoriach ”Moja firma” i „Korporacja”. W konkursie mogą wziąć udział właścicielki firm, dyrektorki zarządzające, menedżerki, a także kobiety pełniące inne kluczowe funkcje w korporacjach.Kandydatki mogą zgłosić się osobiście lub być zgłoszone przez osoby trzecie.Regulamin konkursu Bizneswoman Roku i zgłoszenia konkursowe przyjmowane są na stronie: www.radiopin.pl/bizneswoman do 20 września !Partnerem konkursu jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych LewiatanPatronami medialnymi konkursu są: Polsat News, Puls Biznesu, Harvard Business Review Polska, Bankier.pl, Brief, Polska Przedsiębiorcza, mediarun.pl., kobiety.pl. Patronat nad konkursem objęła Europejska Unia Kobiet.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.